Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amelyik autósülés nem dönthető...

Amelyik autósülés nem dönthető és a baba 10 hónapos, akkor hogyan tud kényelmesen aludni benne? Nem kényelmetlen egy fix háttámlájú ülés ilyen idősen? Pont ülésvásárlás előtt állunk és ezért érdekelne. Köszi.

Figyelt kérdés
2009. márc. 16. 09:50
 1/10 anonim ***** válasza:
éppen ezért dönthetőt vegyetek:)
2009. márc. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
csak azért kérdezem,mert kaptunk kölcsön egy nem dönthetőt,de nem gondolom,hogy kényelmes lehet ezért inkább vennénk dönthetőt.Csak azért mégis kíváncsi lennék,hogy tényleg annyira kényelmetlen,amelyik nem dönthető v. csak én gondolom úgy mivel nincs benne tapasztalatom.Köszi.
2009. márc. 16. 09:55
 3/10 anonim ***** válasza:

Attól függ, mennyit autóztok.

Ha csak városon belül használjátok főleg és megállás nélkül nem autóztok 20 percnél többet, akkor szerintem jó az a típus is. Tehát ha csak bevásárolni, nagyszülőkhöz "átugrani" (településen belül) használjátok.

Ha sokat utaztok vidékre, hosszabb utakra, akkor viszont még lehet, hogy jobb a dönthető.

2009. márc. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
hát igen,nyáron többet szeretnénk utazni,de így is,ha kb egy 20 perces útra megyünk nagyon gyakran elalszik az autóban.
2009. márc. 16. 09:58
 5/10 anonim ***** válasza:

Mi is pont most vettünk a hétvégén a 7 hós fiamnak, mert már kinőtte a hordozót. Dönthetőt vettünk, de éppen csak hogy egy picit lehet dönteni azt is. Én azt gondoltam, hogy jobban lehet majd dönteni, de majdnem olyan, mintha ülne. Szerintem nézdd meg milyen a dönthatő a valóságban és majd akkor döntsd el, hogy érdemes-e vennetek, vagy jó az amit kaptatok.

Hazafelé nekem elaludt benne és szépen oldaltartésban volt a feje és úgy aludt. Nagyon cuki benne!

2009. márc. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekünk nem dönthető van,nemigazán alszik el a kisfiam az autóba,11hós inkább nézelődik,de ha netán elalszik a vállpántján nagyon jó védő van arra hajtja a fejét és kényelmes aludnia benne,persze nem órákat.
2009. márc. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
a biztonság szempontjából az a jó, ha nem dönthető. a babám most 6 hónapos, már kétszer voltunk vele 12 óra hosszás úton. /külföldön élünk/. sürün kell megállni, és hát nem alszik hosszú ideig, az biztos.
2009. márc. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
hát akkor most tényleg tanácstalan vagyok.Tényleg nem biztonságos a dönthető?
2009. márc. 16. 11:24
 9/10 anonim ***** válasza:
1. vagyok. nézz szét a neten, találsz törésteszteket is. a legbiztonságosabbak is dönthetők...
2009. márc. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ezt a sületlenséget,amit a 11.06-os válaszoló írt,díjazni kellene!!!Konkrétan 3-5 csillagos teszteket produkálnak az olyan márkájú DÖNTHETŐ ülések(9-18 kg használhatók)mint pl.RÖMER,MAXI COSI,GRACO,BESAFE,BÉBÉCONFORT,és még sorolhatnám.Ha meg isofoxes rendszerűt vesztek,akkor aztán tényleg biztonságban lesz a baba.Az igaz,ha ilyen neve nincs 10-20 ezer ft-os ülést vesztek,semmit nem ér,de annál tényleg mindegy,h dönthető-e,avagy sem.Mi most vettük ,meg( a babám 10 hós)mi a BébéConfort melett döntöttünk.
2009. márc. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!