Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek a kb.2 éves gyerkőce...

Akinek a kb.2 éves gyerkőce nem játszik el egyedül, hogy telik a napja?

Figyelt kérdés

Mert én már kivagyok :) hogy minden másodpercben le kell kötnöm valamivel amit én találok ki neki.

A lego duplo, az építős favonat, a little people játékok és még sorolhatnám.... sem köti le egyedül.

Persze ha melléülök a szőnyegre és én játszom vele, akkor figyeli, érdekli.


2011. máj. 26. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:

óhh kezet foghatunk:)

Ismerős a téma egyedül ha megy a kedvenc meséje(Elmo,Barney)akkor elvan,se kép se hang.Na de egész nap azért nincs el vele.ha kint vagyunk is fogja a kezem hogy menjünk homokozni,labdázni....stb.Egyedül nem hajlandó játszani.ha itt vannak a kisbarátok sem!!!

Már én is tiszta hisztigép lettem tőle,de remélem kinövi.

Bár elég ideges vagyok mert esküvőre kell mennünk 1 hónap múlva és már most rettegek hogy mi lesz ott...Nagyon anyás egyben meg nem köti le semmi.....

2011. máj. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nálunk is Elmo a sztár, de hát egész nap nem.... és nem is hagynám tv-t nézni mindíg.

Lehet hogy ez változni fog?? már nagyon várom.

A nagyszülőkkel imád leni, hiszen ők azt csinálják amit szeretne. Nem mintha én nem, de nekem még itt a háztratás is néha :)


A férjem már letiltott a játékvásárlásról is. Igaza van. Én pedig mindíg hittem valamiben. Legutoljára a Lego Duplóban. De nem vált be az sem :))

2011. máj. 26. 13:11
 3/5 anonim ***** válasza:

2 éves az enyém is de soha nem volt el magában egy percre sem

ne tudok mit csinálni, vele kell lenni, még az sem jó ha csak a kanapén ülök, le kell ülnöm mellé a földre :)

a főzés eleinte nehéz volt, de viszünk ki a konyhába játékokat és azt a fél órát így eljátssza, (persze közben egyfolytában megy az anya, anya :)a többi házimunka meg akkor mikor megjön apa

2011. máj. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Dettó nálunk is!Pedig rengeteg benti és kinti játéka van.Még szerencse ,hogy reggel egy órát nézi a tv-t addig összetudok rakodni.Az még hozzá jön,hogy hiszti és akaratos is lett igy még nehezebb.
2011. máj. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Üdv a clubban!!2 éves a lányom,egész nap nyúzza a kezem,rángat,menni kell vele játszani.A főzést úgy oldom meg,ha apa itthon van akkor előre főzök 2 napra.Folyamatosan szórakoztatni kell,így is inkább azt szereti,ha én játszom a babákkal,bábokkal,ő meg vigyorogva figyeli.Iszonyú anyás.Abban bízom,ha oviba megy megtanul egyedül játszani:(Engem is a sírás kerülget sokszor,muszáj lenne töltődni valamikor:(
2011. máj. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!