Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hát milyen béna anya vagyok én?

Hát milyen béna anya vagyok én?

Figyelt kérdés

A fiam 15 hós, most van abban az átmeneti időszakban, hogyha alazik még reggel-délelőtt, akkor az ebéd utáni altatás kínszenvedés, ha meg nem alszik délelőtt akkor végignyűglődi az egészet és már 11-kor kidől.


A nagyobbért meg muszáj menni az oviba, háromkor el kell indulnunk itthonról, szóval elég necces ha csúszik az ebéd utáni alvása akkor meg keltenem kell és azért nyűgi egészen estig :S


Most az előbb jöttem ki tőle, húsz perce folyamatosan üvölt mert nem engedem játszani, hisz aludnia kéne, előtte egy órán keresztül próbáltam altatgatni semmi sikerrel. Már tele van a hócipőm vele hogy minden nap kínszenvedés az altatás, az egész napot elszúrja. Sajnálom őt is, de most nagyon dühös vagyok és közben lelkiismeretfurdalásom van amiért otthagytam üvöltve a kiságyában de úgy éreztem muszáj kijönnöm mert már megőrülök, vagy beleöklözöm a falba vagy nemtom de szétmegy az agyam... Olyan sz*rnanyának érzem magamat!!!!

Csak én vagyok ilyen hülye, mondjátok??????????????

Mit tehehtnék? Már nem tudom és annyira el vagyok keseredve :-(


2011. máj. 26. 13:45
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
ja, és ebéd után is csak 1-1.5 órát alszik, és nem lehet visszaaltatni! Ez a legrosszabb az egészben, mert ha tudnám, hogy oké, elalaszik 11-kor de alszik vagy 3 órát,akkor jól menne a délután-este. De így totál hulla lenne és nemtom hogy bírná ki fürdésig. Márpedig a naggyal is kell foglalkozni, játszani stb, nem igazodhat minden a kicsihez.
2011. máj. 26. 14:29
 12/13 anonim ***** válasza:

Ez ismerős.

17 hónapos a kisfiam reggel 6-kor ébred.

Van egy 5 éves óvodás lányom,és egy sulis fiam.

A kicsi 2x alszik még.

Délelott 9.15-10.15-ig,tovább nem nagyon hagyom.

Délután 14.30-tól 1-1.5 órát.

Nem birja ki egy alvással,mert nyűgos,csetlik,botlik,ahogy te is irtad.

Én hazahozom a lányomat délben,mert igy akkor délután tud nyugodtan aludni a kicsi,és a lány is alszik vele.

Te nem tudnád hazavinni a nagyot ebéd után?

Lehet ez megoldás lenne nálatok is,és akkor nyugodtan tudna aludni a kicsi,délelott is és délután is.

2011. máj. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

ne haragudj, hogy ezt mondom de szerintem nem jó a napirendetek :S

ekkora baba már 11-12 órát alszik éjszaka, ha mondjuk 5kor kel (amit csak ki kéne tolni egy órát valahogy :S) le kéne őt tenni 6körül és akkor nem lenne nyűgös.

mivel nagyon korán kel, nem várhatod el tőle, hogy 1kor feküdjön le délután mint más babák akik 8kor kelnek! ebédeljetek meg 10kor és tedd le 11kor. mikor jöttök haza a játszóról gyors fürdés, vacsi és alvás.


tudom, nem könnyű de muszáj lenne korábban letenned vagy később kelnie, hogy tényleg ki is aludja magát, 8 óra éjjeli alvás neki még nagyon kevés!

2011. máj. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!