Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyn cumisüveget ajánlotok?...

Milyn cumisüveget ajánlotok? Babám most kezdte el a tápszert mert elfogyott a tejem. Beba 2-est vettem, de az annyira nem jött be neki.

Figyelt kérdés
Most vettem vaníliásat, de az viszont nagyon sűrű és nem jön át a cumin. Aventes cumisüvegeim vannak és azt vettem észre, hogy nem tetszik a formája neki (nem tud inni belőle). Most vettem Mam -ost de abból meg ömlik a kaja (vaníliás). Ennek a formája jó, de már nem tudom mi lenne jó?
2009. márc. 16. 15:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia!Mildibé tápszert adj a kicsidnek,vigyázz nehogy édesszájú legyen.A Mam termékek jók,csak vegyél kissebb cumit az üvegre.Mondjuk tejes helyett a teással itasd.
2009. márc. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Most a sűrű vaníliáshoz vettem a pépeshez való cumit..

Melyiktől lehet édesszájú?

2009. márc. 16. 16:28
 3/7 A kérdező kommentje:
mármint tápszertől..
2009. márc. 16. 16:29
 4/7 anonim ***** válasza:

Az én fiam sem tudott enni először cumisüvegből. Először vettem Avent-et aztán MAM de visszaálltunk Aventre. Sokkal jobb a nyílása nekünk. 1-2-3 lyuk és van a variábilis azzal variálhatsz és megpróbálod melyik jobb. A MAM -nál ne a 3 számúval kezd. Szerintem. Idő kell nekik még megszokják.

Az enyém néha "fuldoklott" az elején frászt hozta rám.

Próbálkozz, biztos ráérzel mi a jobb nektek.

2009. márc. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia!A vaníliás tápszerre gondoltam,hogy nem lesz jó,ha megszokja az ízesített tejcit,mert utána már a natúrt nemfogja meginni.Van többféle tápszer,viszont elötte azért kérdezd meg a dokit,melyik lenne nektek jó.Nem egészséges a kis beleinek,ha egyszerre több mindennel "kísérleteztek"./MERT NÉMELYIK TÁPSZER VASHIÁNYOS BABÁKNAKVALÓ STB.../
2009. márc. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. márc. 16. 18:50
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi is Aventes cumisüveget használtunk, de sokszor volt vele gondja 4 hónapos kisfiamnak. 1 hete vettem NUK first choice cumisüveget, egyszerűen szuper, azóta többet szeik és nyűglődés nélkül. Ez egy új fejlesztés, jobban hasonlít a mellhez és kevesebb buborék megy át rjata. Lehet kapni S méretűt - teának, víznek, M méretűt - tápszernek, tejnek és L méretűt - főzeléknek, pépnek.

Próbáljátok ki!

2009. márc. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!