Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki egyedül neveli a gyermekét...

Aki egyedül neveli a gyermekét? Hogyan lehet jól csinálni? Bövebben lent!

Figyelt kérdés

ugy néz ki a párom elhagyott minket,kicsi a babánk 1 éves az anyukája mindennel telebeszélte a fejét és ő neki hisz,nem nekem.eljöttem töle és 2 napja nem is keres minket nem érdeklödik a gyereke felöl semmit!

Hogyan lehet ezt túlélni,mi lesz velünk!teljesen kivagyok a gyerekkel sem ugy tudok foglalkozni,és szegény megérzi,mert állandóan bujik.

Segitsetek,mit csináljak?


2011. máj. 28. 14:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Engem terhességem legelején elhagyott a gyerek apja,nekem annyiból volt szerencsém,hogy támaszkodhattam anyukámra,vele laktam. Érzelmileg kb egy évbe telt mire kihevertem.
2011. máj. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Van valaki aki melletted all? Anyagilag birod? Tulelni csak idovel lehet,de az meg messze van... Mindenkeppen kell valaki melled akivel tudsz beszelgetni errol! Nappal babazni este sirni... Ha van skypod es nincs kivel beszelni,ha gondolod...
2011. máj. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Első sorban amennyire csak tudod, próbálj meg a babádra koncentrálni, mert mint írtad, megérzi. És ha érzi, hogy nálad gond van, "átragad" rá is. Ahogy azt előttem írták, van esetleg valaki (szülő, barát), akire tudsz lelkileg támaszkodni? Mert ezt egyedül szerintem sem lehet bírni, legalább ki kell, hogy beszéld magadból az érzéseidet.
2011. máj. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!