Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tólókaros tricikli kérdés (? )

Tólókaros tricikli kérdés (? )

Figyelt kérdés
Mennyire fontos az, hogy legyen napfénytető rajta? Kalapot mindig adok rá, kislányom 10 hónapos és egyszerűen már nem tudom a babakocsiba beletenni, mert amint beleteszem üvőlt, ki akar mászni. Jó lenne valami, amivel meg tudnám oldani a reggeli bevásárlásokat, sétákat. Sajnos menni még nem tud, csak áll, és stabilan ül. Ha valakinek van fotója is, kérem küldje el milyet érdemes venni, mert ez sem olcsó mulatság, még használtan sem, nem akarok olyat venni, ami nem jó.
2011. máj. 29. 16:07
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

tényleg jó ha látjátok élőben. vettem egyet teszről és kukk nem ott volt a lábtartó pedál (annak nem lábtartó tálcája volt hanem pedálja) ahol lennie kéne. nem tudom, lehetz nem embergyerekre tervezték hanem majomra. szval adhattam el még aznap este :-((((((((((


mondjuk ezeket látatlanban is megveheted [link] ezeket ismerem.

2011. jún. 1. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ne vegyél látatlanban!

[link]

Ez például az én 1 éves kislányomnak nem kényelmes, pedig ilyet akartunk venni. Kipróbáltunk vagy 10-et, mire meglett az igazi.

2011. jún. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
A Hófehérkés, amit belinkeltem nekünk ilyen van és szuper kényelmes, a lányom ki se akart belőle szállni..
2011. jún. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

A válaszokból ítélve valóban jobban járok, ha ki is tudom próbálni, így csakis egy üzlet jön szóba itt Pécsen a

www.babyshoppecs.hu-n megnéznétek nekem a tricikliket, hogy ezek közül melyik amit érdemes megnézni és kipróbálni

2011. jún. 1. 18:03
 25/26 anonim ***** válasza:

Az olcsóbb Pikolo is jó lehet.


De csinálhatod azt is, hogy kipróbáljátok és ami jó lenne, kersel olyat olcsóbban vagy használtan a vatreán v. ilyemi :DDD

2011. jún. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Én arról az oldalról a Pikolo GK 611-eseket ajánlanám ( [link] ). Én linkeltem a pikolo pingvines triciklit, ugyaninnen vettük, de az volt az utolsó darab. Ezek a 611-esek pedig tök ugyanolyanok, csak más a mintájuk. Ezzel én nagyon meg vagyok elégedve, nagyon erős, stabil váza van. Nagyon könnyen tudom irányítani a tolókarral, jó széles a lábtartója, jó anyagú a kereke, sz@r járdán is jól megy!

Szóval szerintem ez nagyon megéri az árát, pláne, hogy sokáig használható is, nem egy túl cicomázott tricikli!

2011. jún. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!