Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tólókaros tricikli kérdés (? )

Tólókaros tricikli kérdés (? )

Figyelt kérdés
Mennyire fontos az, hogy legyen napfénytető rajta? Kalapot mindig adok rá, kislányom 10 hónapos és egyszerűen már nem tudom a babakocsiba beletenni, mert amint beleteszem üvőlt, ki akar mászni. Jó lenne valami, amivel meg tudnám oldani a reggeli bevásárlásokat, sétákat. Sajnos menni még nem tud, csak áll, és stabilan ül. Ha valakinek van fotója is, kérem küldje el milyet érdemes venni, mert ez sem olcsó mulatság, még használtan sem, nem akarok olyat venni, ami nem jó.
2011. máj. 29. 16:07
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Amit a kérdező linkelt, azon is van lábtartó, csak a lentebbi képeken látszik, hogy fel van szerelve. Leszerelhető, mint a mi pingvinesünkről.

Ettől függetlenül én sem venném meg azt, nem igazán tetszik.

2011. máj. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

Megnéznétek,hogy van-e ezek között megfelelő?

[link]

2011. máj. 30. 11:19
 13/26 A kérdező kommentje:

Ez nagyon tetszik,és amiket írtatok,minden megfelel,csak az ára kicsit húzós,ezért akartam használtat.

Szóval ha esetleg telik rá ezt bátran megvehetem igaz?

2011. máj. 30. 11:48
 14/26 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt vedd meg. Hidd el nem jársz vele rosszul. Én javasoltam előbb is. Az én lányom igaz másfél éves, de elég picike termetű. 8,5 kg, és 80 cm. Tökéletes neki. Zenél de nem hangosan. Nagyon jó masszív a szerkezete, nem zörög a kerék, van lábtartója, irányítható a tolókarral, napfénytető egy mozdulattal levehető, és a tolókar magassága állítható. Mi sok boltot végigjártunk, és megnéztünk sokféle triciklit, de ez volt a legjobb. Mindenfélét láttunk amit az előzőekben belinkeltél, de hidd el ez a tökéletes választás. Kb 4 éves korig tuti használni tudja. Unisex a színe is, nem túl vad, és az ára is jó. Én csak ajánlani tudom.

2011. máj. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Mielőtt valaki azt hinné, nem én vagyok az eladó, csak átérzem milyen nehéz választani, és ennyi pénzt kiadni, ezért kardoskodok emellett, mert nagyon jó az ár-érték aránya.
2011. máj. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Én ezek közül a napfénytetős állatosok közül választanék. Vagy a 6. az a sárga. Még egy fontos szempont szerintem, hogy ne övvel legyen bekötve a gyerek, hanem a keretes megoldás. Sokkal szabadabban tud mozogni. Előre tud hajolni, hátrafordulni stb. A lányom is állandóan tekereg benne, de kiesni nem tud, viszont nem fogják le az övek. 22.23 vagyok. A zenélőről csak annyit, hogy nekünk annyira halkan zenél, hogy lényegében csak a gyerek hallja.
2011. máj. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Most látom a 13.18 válaszát. Igaza van, én is nagyon szeretem a miénket. Ugyanilyen csak a színe más. Én is nagyon tudom javasolni! még mindig 22.23 vagyok.
2011. máj. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
13.18-as vagyok. Igen, ez ugyanaz a tricikli, csak más exportőr, és ezért más az ár. Én is néztem mind a kettőt, és az Arti még egy ezressel olcsóbb.
2011. máj. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Szia!

Az eredeti kérdésre a válasz: nem kell napfénytető, én a sportbabakocsin sem használom.

És azt szeretném tanácsolni, hogy csak olyan triciklit vegyél meg, amit kipróbál a lányod!

Apró különbségek vannak (pl. ugyanolyannak néz ki, de a lábtartó 5 cm-rel arrébb van, stb) és máris nem jó. Ki kell próbálni vásárlás előtt.

Mifelénk kínaiban 10, játékboltban 11, 12, 13ezer.

2011. máj. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
2011. jún. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!