Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Miben altatjátok...

Anyukák! Miben altatjátok éjjel a babátokat és hány fok van a lakásban?

Figyelt kérdés
Nálunk 23-24 fok van és szerintem melege van a kislányunknak.Egy body( rövid ú.)és egy hosszú ú. rugi van rajta,de izzad a feje.
2011. máj. 29. 20:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Pizsi overálban. Szóval olyan, mint egy rugi, csak nincs talpa. Alá nem adok semmit, mert olyan 21-23 fok van. Zokni azért van a lábán, mert hajnalban kicsit hűvösebb van. De reggel fél 6 körül ébred, és fél 7 körül alszik el újra, akkor már leveszem a zoknit róla.
2011. máj. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
hosszúujjú body és estravékony ujjatlan zsák...24 fok körül van,neki is izzad a feje,de reggelre meg csak 22 fok van:(((Így nem merem lejjebb vetkőztetni!
2011. máj. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Eddig én is ígaltattam, de reggelre mindig leizzadt.

Már csak egy hosszúújú body, és zokni, na meg később rá a takaró:)

Nemfázott meg, és nem is izzad, este meleg, dereggelreelég hideg van

2011. máj. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
17 hónapos, a szobában 21 fok van, egy lábfej nélküli pizsirugiban és egy nagyon vékony ujjatlan hálózsákban alszik most. Amikor 29 fok volt, csak egy h.u. body volt a hálózsák alatt.
2011. máj. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
26,9 fok van, a picik hosszú ujjú bodyban alszanak + takaró. Nálunk reggel is meleg van, keletre néznek a hálószobák.
2011. máj. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
27 fok van,rövid ujju pizsamában alszik,vékony lepedővel betakarva.Mindig kitakarózik.Nincs levegő a lakásban,borzalmas
2011. máj. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ezen én is mindig gondolkozom. Télen body, rugdalózó és zokni volt rajta. Egy vékony pokrócot tekertem köré és egy vastagabb paplant is kapott. Akkor 21 fok körül volt a hőmérséklet. Most kb. 24 fok van éjszaka. Csak rugdalózó van rajta, vékony pokróccal takarom be és a vastagabb paplannal csak a lábszárát borítja.
2011. máj. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

26 fok van


rövidujjú body,harisnya és takaró


8 hós

2011. máj. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
A babám 2 éves. 27-28 fok, ablak nyitva. Rövid újjú body, piszi gatyó, pléd
2011. máj. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Enyém is nagyon izzadós,hosszú ujjú body és egy textil pelus amit midig lerugdos magáról. 24-26 fok van.
2011. máj. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!