Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes a Vaterán vásárolni...

Érdemes a Vaterán vásárolni gyerekruhákat?

Figyelt kérdés
Mi az az ár, amit még nyugodt szívvel kiadtok egy használt, de jó minőségű kisruhára vagy rugdalózóra? És még az is érdkel, hogy érdemes-e csomagot vásárolni, vagy inkább egyenként jobb összeválogatni a ruhákat? Vagy inkább személyesen vásároljak? Mik a tapasztalatok?
2011. máj. 31. 15:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes, én mindig mindent ott veszek pár 100 Ft-ért darabja nagyjából. Általában ha hibás akkor azt fotózzák vagy írják, rosszul nem jártam sem eladóként sem vevőként, pedig kb 3 éve vaterázom, teszveszezem.

A ruhacsomagok is jók szoktak lenni, sokat kapsz kevés pénzért, bár én inkább egyenként veszem meg, mint egyben, mert nem biztos, hogy arra mindre szükségem van ami a csomagban található.

2011. máj. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha nagyon megtetszik egy darab és pont azt kerestem, volt már példa, hogy 1000-2000 Ft-ért is vásároltam+posta. De ez azért ritka és nagyon kellett egy nadrág, kabát, vagy overál a lányomnak. Amúgy, ha csomagot veszek, úgy számolom, hogy postával együtt max 300 Ft/db-ra jöjjön ki, ennél többet nem adok használt ruháért. De ez akkor minőségi kell, hogy legyen. Játszósat, vagy bodyt kb 100-150 Ft-os darabáért veszek, és annyiért tudom én is csak eladni.

Nagy a túlkínálat!

2011. máj. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én sok mindent vettem ott, főleg mert 2 kicsi gyerek mellet így a legegyszerűbb.

Árat konkrétan nem tudok mondani, te tudod, milyenek az igényeid és a lehetőségeid.

Turiban jobban szeretek válogatni, de oda ritkán jutok el.

2011. máj. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

volt hogy én is vásároltam egy rucit, de van hogy egy eladótól válogattam össze több dolgot.

szóval változó. múlthéten vettem ott nagyon jó 5 db bodyt, postával együtt 1300Ft volt.

2011. máj. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Vagy 1 eladótól válogatom össze darabonként ami kell, vagy csomagt veszek, mert a posta sokszor drágább mint a ruha.

Egyébként nagyon megéri, épp nemrég számolgattam, 5000Ft / gyerek / szezonból öltöztetem őket kb. Boltban ezért 1-2 ruhát kapsz, nem egy szezonnyit!

2011. máj. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem a vatera/teszveszt!


Én is többnyire ott vásárolok!!


Én csomagot, nagyon ritkán veszek, mert általában, többnyire olyan ruhák vannak benne amik nem kellenek,így inkább darabonként vásárolok, vagy 1 eladótól többet.


Én a max amit eddig kifizettem az 2500+pk. volt 1 H&M szettért, vadi új állapotban!

Én amúgy jobb szeretem a személyes találkát, hogy pk.-ra ne kelljen költeni!

Most is vásároltam 4 eladótól,és mind 1 kerületben lakik, van aki egy utcában!:))

Szerencsém volt most!A benzinem 180ft oda+vissza.

Amúgy tavaszi farmerokat max 1000ft-ért

Pulcsikat is ennyiért.

Póló, max 500ft

Ilyesmi!:)

2011. máj. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!