Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindent elhisztek, amit ezen...

Mindent elhisztek, amit ezen az oldalon írnak?

Figyelt kérdés

Én nagyjából el szoktam hinni, mert naiv vagyok, voltam mindig is.De azért egy-két válasz nagyon meredek..

Pl.: foggal született ( van ilyen/látott már valaki ilyet, vagy csak népi mendemonda? Itt nem egyszer olvastam)

6 hónaposan már járt ( vannak ügyes gyerekek, de ne már..)

1 hetesen hasra fordult

5 hónaposan mondja, hogy anya ( és persze, tudatosan!)

Most csak hoztam néhány példát amikre nagyjából emlékszem.Most őszintén, ti ezt elhiszitek?


2011. jún. 3. 12:17
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:

Az egyiket megerősítem: 1 hetesen fordult. nem hasra, hanem hasról hátra. Azt hittem véletlen, de utána kb minden nap produkálta. Fordítva viszont ugyanúgy mint más, később fordult. Egyébként ha nem az enyém, csak úgy hallom, ezt sem hinném el.

És a többit sem, amit írtál.

Tény, hogy anyukák szeretnek nagyot mondani. Nagyanyám szerint is apám félévesen szobatiszta lett. Persze.

2011. jún. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:

dehogy is, mindent ossz el kettővel :)

az emberek szeretnek túlozni, meg az emlékek is megszépülnek.

saját példák ismerősöktől:

szülés után már dőlt belőle a tej.

pár órás babája 70 ml-t szopott

minden gyerek veszít a súlyából az első pár nap, de az övé nem


hirtelen ezek jutottak eszembe

2011. jún. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:

Foggal szuletes: en sosem lattam ilyet, a csaladunkba, kozeli ismeroseimnel sem fordult elo de olvastam rolla, hogy letezik. Igy errol nem tudom igazan mit gondoljak.


6 honaposna jart. Baratnom kisfiam 6 honaposan tette meg elete elso lepeseit. Meg video is keszult rolla, el sem akartam hinni amikor atkuldtek. A gyerek siman elengedte az agyat amibe kapaszkodott es odasetalt az anyjahoz aki tartotta fele a jatekat. :) Ugyhogy ilyenrol tudok es lattam.


1 hetesen hasrafordult: ilyet sosem tapasztaltam es szamomra hihetetlen.


5 honaposan mondja, hogy anya ez is elkepzelhetetlen szamomra es ilyennel sem talalkoztam. :)

2011. jún. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:

Hát a foggal születettet még éppen elhiszem.

A többiről meg azt gondolom, hogy az anyuka is elhiteti magával, hogy az úgy van. Gondolok arra, hogy fogja a gyerek két kezét, az lépeget, tehát jár. Vagy beleképzeli a babanyelve a szavakat. ez bocsánatos tévedés.

Engem jobban idegesítenek a fajgyűlölők, gyereket veréssel nevelők, mindenáron abortuszellenesek, mindenáron oltásellenesek. Az Ő válaszaikat meg sem fontolom.

2011. jún. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:

Nekem ez azért fura, mert hiába nem adom az arcom és a nevem a válaszokhoz, soha nem hazudoztam.Én nem szoktam nagyzolni, elmondom a problémákat is, itt is, és a barátoknak is.

Köszi!

2011. jún. 3. 12:25
 6/43 anonim ***** válasza:
Párom foggal született.Közvetlen környezetemben ismerek olyat akinek a kislánya már 6 hónaposan lépegetett.Babám másfél hónaposan már hátra fordult,de persze ez még inkább csak elbillenés volt.Tudatosan 8 hónaposan.Ugyhogy én általában elhiszem ezeket a dolgokat
2011. jún. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
12:24-es valaszado vagyok. Elso valaszado ezen jot nevettem, hogy fel evesen szobatiszta. :) De csak azert mert anyukam szerint en mar 1 evesen szobatiszta voltam a kisfiam meg 16 honapos es miert nem az meg? :))) Vajon mi is ilyenek leszunk???
2011. jún. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
szerinted miért hazudna bárki is név és arc nélkül?
2011. jún. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
volt egyszer egy kérdés, hogy valakinek az újszülött leharapta a mellbimbóját. azt nem hitte el senki
2011. jún. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:

Csak írtam pár példát, de ebből biztos értitek, hogy mi a kérdésem lényege..

Köszi Nektek is!

2011. jún. 3. 12:33
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!