Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindent elhisztek, amit ezen...

Mindent elhisztek, amit ezen az oldalon írnak?

Figyelt kérdés

Én nagyjából el szoktam hinni, mert naiv vagyok, voltam mindig is.De azért egy-két válasz nagyon meredek..

Pl.: foggal született ( van ilyen/látott már valaki ilyet, vagy csak népi mendemonda? Itt nem egyszer olvastam)

6 hónaposan már járt ( vannak ügyes gyerekek, de ne már..)

1 hetesen hasra fordult

5 hónaposan mondja, hogy anya ( és persze, tudatosan!)

Most csak hoztam néhány példát amikre nagyjából emlékszem.Most őszintén, ti ezt elhiszitek?


2011. jún. 3. 12:17
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
5 nap múlva az más, de ha mérték volna pl. másnap, lehet, hogy kevesebbet mutatott volna a mérleg. ez egy biológiai sajátosság, nem pedig probléma.
2011. jún. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
Volt már hogy kaptam itt 1-2 jó tanácsot ha kérdést tettem fel. De tényleg vannak itt néha olyan fura kérdések, hogy hajam az égnek áll. Engem kimondottan az ismétlés zavar. Pl mióta bejött az igazi meleg, akkor naponta volt 5-6 kérdés hogy ki milyen naptejet vesz babájának, vagy mindennap van egy hozzátáplálásos kérdés, vagy miért nem alszik a baba és még sorolhatnám. Az meg hogy ki mit válaszol, ha hihető akkor elhiszem, ha nagyon ferdít a történet akkor meg nevetek egyet, mert szánalmas :)
2011. jún. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit off, de nekem az a kedvencem, hogy "Van most valamilyen járvány?"

Azt nem írja oda, hogy Csajágarögén vagy Piripócson-e. Mert lehet, hogy Budapesten a X. kerületben hányás-hasmenés járvány van, Nyíregyházán a Napsugár oviban meg bárányhimlő, nálunk Pécsen, ahol ülök a szobámban, tudomásom szerint 10 km-es körzetemben semmi.

No, akkor vajon mi baja lehet a kérdező gyerekének? :-))

2011. jún. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
Olyan kíváncsi vagyok melyik kérdés volt ennyire kiakasztó :))
2011. jún. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
2011. jún. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
2011. jún. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
Bocsi a linkekért, de foggal születés valóban létező dolog!!
2011. jún. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:

Valóban vannak itt olyanok aki szeretnek nagyokat modani, de nem csak itt a közvetlen közelemben is van egy anyuka, 7.5 hónapos a csemetéje, áll, ül,lépeget, kúszik és mászik, na persze reggelire a kedvence a Nesquik kakaó. NA NEEEEEEEEEEE



A születési súly dolgora reagálnék: Ahol én szültem, minden reggel megmérik a csecsemőke, lányom 3970-nel született,másnap 3980 volt, 4. nap jöhettünk haza 4030 gr-mal. És szerintem nem vagyunk egyedi eset, sokan vannak így.

2011. jún. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
100%

off:


A legjobb kérdések egyike: Lehetek terhes szerintetek?

Most erre mit lehet írni? Igen vagy nem.

2011. jún. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
46%
Nem a kérdédre válaszolok, DE: nem értem, miért jártok ide, ha fikáztok, és olyan okosnak hiszitek magatokat? Mindenki el tudja dönteni magának, hogy mit hisz el, és mit nem.
2011. jún. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!