Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindent elhisztek, amit ezen...

Mindent elhisztek, amit ezen az oldalon írnak?

Figyelt kérdés

Én nagyjából el szoktam hinni, mert naiv vagyok, voltam mindig is.De azért egy-két válasz nagyon meredek..

Pl.: foggal született ( van ilyen/látott már valaki ilyet, vagy csak népi mendemonda? Itt nem egyszer olvastam)

6 hónaposan már járt ( vannak ügyes gyerekek, de ne már..)

1 hetesen hasra fordult

5 hónaposan mondja, hogy anya ( és persze, tudatosan!)

Most csak hoztam néhány példát amikre nagyjából emlékszem.Most őszintén, ti ezt elhiszitek?


2011. jún. 3. 12:17
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:

hogy 5 hosan mondja hogy anya az letezik, a sajat fulemmel hallottam es fel lett veve videora is, de nem 5 hosan mondta eloszor, hanem 13 hetesen, ugyanez a kisfiu 19 honapos lesz es 3-4 szavas mondatokban beszel, a szokincse kb 400 szo, ket nyelven beszelnek hozza es a kozvetlen kozelunkben lakik


a foggal szuletesrol meg nem hallottam


a hasrafordulast el lehet hinni, de meg nem lattam


a 6 hos totyogas is talan lehetseges, en egy 8 honapos kislanyrol tudok aki elindult ahogy felallt, nala kimaradt ugyan a maszas, kesobb tanult meg maszni ami nagyon furcsa, de ilyen is van, ismerosunk kislanya

2011. jún. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 A kérdező kommentje:
12:48-as: :))) Hát igen, erről beszélek!
2011. jún. 3. 13:06
 23/43 anonim ***** válasza:
Melyik kérdés kavarta fel a vizet?:) kíváncsi vagyok!.....amúgy az én fiam is foggal született!:) de amúgy semmi extra....mindent időben csinált a korának megfelelően!
2011. jún. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
55%
Ja és a 11 éves fiam most éppen a maghasadásról ír szakdolgozatot a 2 éves lányom meg fejben összead.
2011. jún. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:

A foggal születésről annyit, hogy a barátnőm kislánya azzal született!! Kihúzták neki...én láttam is!


Ültem a gyerekorvosi rendelőben a sorunkra várva és egy 7 hónapos kisfiú elindult mellettem végig a székek mellett. Nem hittem el a korát és elkértem a kiskönyvét az anyukájától és 7ésfél hónapos volt.....Sokat kompozott és így tanult hamarabb járni!


Az én nagyobbik kisfiunk 6 hónaposan mondta hogy "ana" és nekem mondta mindig...


Az átfordulásról nem tudok mit mondani, nekünk ilyen hamar nem ment.

Ennyi.

2011. jún. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 A kérdező kommentje:

Ez pont olyan, hogy a sógornőm állítja, hogy már 3 hónaposan azt mondta a fia, hogy apa, anya!:)7 hónaposan lábra áll, és ül.A saját szememmel láttam azt az "állást".Megfogták a hónalja alatt, és letették a földre, közben végig fogták.Hát, így az én lányom is áll.Az ülés az, amikor a bébikompba belerakják.Most mondjam azt erre, hogy az én lányom 8 hónaposan verset szaval, salsát táncol, és olimpiai bajnok?:) Nem az én stílusom versenyeztetni a gyerekeket, de a sógornőm ezt élvezi.

Nem írnám le azt a kérdést, bocsi! Senkivel nem szeretnék kötözködni!

2011. jún. 3. 13:15
 27/43 anonim ***** válasza:
A kompozástól tanult meg hamarabb járni?! Az inkább hátráltatja a mozgásfejlődést.
2011. jún. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:

A kompozásról én is így hallottam. Nos, nem is kell erre az oldalra jönni ahhoz, hogy nagyokat halj, az egyik ismerősömmel egyszerre születtek a gyerekek, ő minket mindenben túlszárnyal. 3 hetesen pl.már játszott a játékaival, sosem sírt még:)stb. 3 hósan ül.

Egyébként én sem hiszek el mindent csak ami hihető.

Amikor én néha válaszolok akkor az igazat írom.

2011. jún. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
Amit le irtal az az peldakat.........egyet sem hiszek,mind mesemonda,szenyes fantazia.Mindenki az alapjan valaszol h az elso ketto mit ir.Aztan a nagyzolasok,fujjj ki nem allhatom.Es vannak emberek akik mas dolgairol kerdezznek,hat miert kell masok maganeletebe dumalni.
2011. jún. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
Az is hülyeség,hogy minden baba veszít a születési súlyából.Az én babám 2900 grammal született és 5 nap múlva 3050 grammal engedtek haza.A kórházban tápszert nem kapott a második naptól kezdve 60-70 ml-t szopizott.
2011. jún. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!