Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj, hogy a babám a vizet és...

Baj, hogy a babám a vizet és más folyadékot nem fogad el csak az anyatejet? 7 hónapos a babám.

Figyelt kérdés
2011. jún. 5. 12:13
 1/10 anonim ***** válasza:
43%
Nem, enyém sem igen ivott mást.
2011. jún. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%

nem is értem az anyukákat, újabban ez nagy divat, hogy nem kell itatni a babákat :O


baj bizony, ilyen melegben nem elég neki az anyatej, nyáron itatni kell! nem kell sok folyadék neki, kiskanállal vagy fecskendővel is adhatod neki, pipettából vagy itatópohárból, de ha nem megy, a főzelékét vizezd fel

2011. jún. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
Nem baj. Egyáltalán nem gond. Kislányom tavaly nyáron volt ilyen idős és ő sem ivott semmit, csak anyatejet, igaz volt, h akár negyed óránként is szopott pár kortyot, de nem adtam neki vizet soha és nem is lett semmi baja.
2011. jún. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
43%

13:06-os ÉS HA A BABA NEM ISZIK??


Az anyatej nem csak táplálák, hanem szomjolót is egyben, ez nem divat, természet így találta ki.

Olvass már egy kicsit utána.


A divat az, hgy mindenféle löttyökkel itatják babát, meg hülyeségeket írnak.


Az enyém sem mkért mást, 5 hósan nyáron nagy melegben, inkább 2 óránként cicizett.

2011. jún. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem baj. Ha szomjas,akkor iszik. Ha nem szomjas,akkor nem kell eröltetni. Ilyenkor még szinte csak folyadékon él (szopi v tápszer), nem csülökpörköltet eszik sültkrumplival,hogy szomjas lenne rá.
2011. jún. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%

[link]


egy hozzátáplált babát itatni kell! szomorú, hogy vannak akik ezen még vitatkozni próbálnak

2011. jún. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az enyém sem ivott ilyenkor mást, mert NEM FOGADTA EL, és NEM DIVATBÓL NEM ADTAM NEKI. (kedves kérdező nem neked szól a nagy betű, hanem annak aki nem tudja értelmezni, amit olvas). mivel sűrűn kérte akkor még a szopit, teljesen elég volt neki és nem maradt szomjas. Ez szerintem sok babánál előfordul, főleg az igény szerint szoptatottaknál.
2011. jún. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam sem fogadott el plusz folyadékot hiába volt már hozzátáplált 4, 5 hónapos korától. (15 hónapos koráig szopott). Aztán miikor 11 hónapos kora körül elkezdett egyre többet a mi ennivalóinkból enni, mindig picit ivott is, de igazán akkor kezdett igazán rendesen folyadékot elfogadni, mikor abbamaradt a szoptatás.
2011. jún. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
28%

NEM KELL ITITNI KÜLÖN!!

Az anyatejjel is itatod.

2011. jún. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem mert kínálom neki a vizet amikor etetem utána megkínálom, hogy szokja az izét, meg amikor elmegyünk ott van velünk a víz is mert vannak helyzetek amikor nem tudok rögtön cicit adni, de nem tudom szerintem nem igazán iszik belőle. Mindig megkínálom cicivel is de ha ezen túl vagyunk akkor abszolult nem akar inni. Pisis pelusa van és szokott is izzadni.
2011. jún. 6. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!