Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is ilyen nehezek az...

Másnak is ilyen nehezek az első hetek a babóval?

Figyelt kérdés
Állandóan azt figyelem eszik-e rendesen, mennyit kakil, pisil, miért nem alszik. Nincs túl sok tejem, ez is aggaszt, meg egész nap fenn van a pici, csak éjjel alszik két- három órákat. Nagyon elfáradtam, aggódok, lesz ez még jobb ugye?
2009. márc. 19. 11:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány hetesek vagytok?
2009. márc. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Jobb lesz, persze. A tejről meg annyit, hogy én is úgy éreztem nagyon kevés van, aztán a kisfiam 1 hónap alatt 1200!!! grammot hízott. Az alvás is rendeződni fog, ne aggódj! Mi 3 hónaposan jutottunk el idáig, hogy le tudok ülni netezni... :)
2009. márc. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nyugi, minden első babás anyuka átesik ezen. Az én lányom már 6 hós, de ugyanezek a kérdések mennek. Az aggódás és a fáradtság hat a tejre, próbálj meg pihenni és nem idegeskedni. Látom nem sokat alszik, de, ha lehunnya a szemét a babád, akkor te is pihenj le, semmi más nem fontos, főleg nem a háztartás! És persze, hogy lesz jobb, fog többet aludni egy huzamban, de idővel te is rutinosabb leszel, kiismered a babát és könnyebben mennek majd a dolgok!


Minden jót nektek és szép babázós napokat!

2009. márc. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat, egy hetesek vagyunk
2009. márc. 19. 12:11
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

de jó! Első vagyok :D


Mi 4 hetesek.

Lesz tejed,én is ezeken aggódtam de nyugi ne idegeskedj mert az nem jó...

Mindig büfiztesd a babyt nehogy hasfájós legyen. :D

az én babám is 2-3 órákat eszik és mindig cicit akkar. :)

2009. márc. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, iszonyat nehéz volt, és néha még mindig az. Mindenki a szülésről beszélt, hogy milyen fájdalmas, de, hogy utánna mi lesz arról senki se m beszélt.

Ma vagyunk 3 hónaposak, most már könnyebb picit, de sajna elég sírós a babánk, vannak nehéz percek. És az állandó idegeskedés, nem emeli a fejét, nem nyomja ki magát, persze a szomszéd gyereke már oldalra is fordul...

Sok boldogságot! :-)

2009. márc. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

igen, mindenkinek ilyen nehéz a kezdet. Nekm kb 6 hétnek kellett eltelnie ahhoz, hogy nagyjából belerázódjak és már volt időm másra is, nem csak a babára (pl. főzés), és nem éreztem mgama állandóan álmosnak, fáradtnak.

Türelem, lesz ez még jobb!!!

Csak mindkettőtöknek idő kell, mire megszokjátok egymást.

2009. márc. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!