Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babám a hátáról csak a jobb...

A babám a hátáról csak a jobb oldalára fordul még, már 2 hete. Nem gond hogy még csak az egyik oldatra? 4,5 HÓNAPOS

Figyelt kérdés
2010. jún. 18. 17:25
 1/6 anonim ***** válasza:

szia

anno nekem is ezt csinálta a most 17 hós fiam,csak az egyik oldalra tudott fordulni és mi is aggódtunk,de a doktornő megnyugtatot,,hogy semmi baj,csak valószínű az az oldala erősebb.ne aggódj

eetleg,ha 1hónap múlva is csak ez megy,vidd el dokihoz

2010. jún. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
4,5 hónaposan....? :) Ne vicceljünk már, miért lenne gond? egyszerre nem tud megtanulni mind két irányba fordulni, már ez is óriási dolog!! Én mit meg nem adtam volna ezért! Nekem ugyan ezt közel 7(!) hónaposan produkálta a drága gyermekem!! :) Türelem....
2010. jún. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az en kisfiam is lassan 4,5 honapos. O csak ugymond felig tud atfordulni, nem megy neki teljesen. A keze az utajaba van, nem tudja kihuzni maga alol. Nekem azt mondtak, hogy semmi gond vele. A doki meg viccesen meg is kerdezte, hogy miert aggodom, hany felnot embert lattam aki nem tud atfordulni. :)
2010. jún. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM!!
2010. jún. 18. 18:51
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne idegeskedj emiatt:-)

Nálunk ugyanaz volt, mint a 17:46-osnál, és szintén csak a jobb oldalára. Most 8 hónapos, szépen felzárkózott, de 4,5 hónaposan talán még meg sem fordult.

Féléves korig belefér, azt mondják. De van, hogy mégkésőbb kezd csak el rendesen forgolódni.

2010. jún. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk 1,5 hónapig tartott a csak bal oldalon át fordulás hátról hasra. 6 hónapot töltötte, amikor egyszercsak rájött, hogy hogy kell jobbra fordulni, aztán már forog össze vissza. Szóval nem gond. Szerintem azért, mert a jobb kezével erősebben tud nyújtózkodni.
2010. jún. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!