Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Számodra mi a legnehezebb az...

Számodra mi a legnehezebb az anyaságban?

Figyelt kérdés
2011. jún. 8. 20:12
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Öregasszony vagyok már, tehát le merem írni, amit gondolok.Semmit nem ad az élet ingyen, de a legnagyobb árat a gyerekért fizetjük.Cserébe a legnagyobb értéket kapjuk: a gyereket.Jól írta egyik kedves válaszoló, hogy már nem is emlékszik jószerivel, hogy milyen volt, amikor még ketten voltak a Férjével.Igen, mert szülés után egy asszony életében új időszámítás születik.Attól kezdve már nemcsak nő és feleség, hanem anya,az anyaságnak minden kínjával de minden jóságával is megáldva.A teendők rangsorolásánál figyelembe kell venni, hogy most harmadsorban vagy nő, másodsorban feleség, és elsősorban anya, mert a gyerekednek van rád a legnagyobb szüksége, minden egyéb ráér.
2011. jún. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Mindenkinek igaza van szerintem. :) Annak is, aki azt mondja, hogy most ez a mi dolgunk, mi vállaltuk ezt be, és annak is, akit kiborít az, hogy az élet minden területén 100%-osnak kell lennünk. Megjegyzem, én is ide tartozom. Nagyon nehéz, de bevállaltuk. Csak legalább több elismerést kapnánk...! :)
2011. jún. 9. 12:00
 23/26 anonim ***** válasza:

Jajj, azt másoktól ne várj, a gyerektől meg pláne majd ha nő se.

Viszont egyet megtehetsz, magadnak megadhatod !

Az anyaság erősít, és te igenis csinálod. Ügyes vagy !

A szép pillanatokat is vedd észre, esténként azokra gondolj mikor végre ágyban vagy.

Mostmár sosem leszel lehet totál kipihent, és totál nyugodt, mert mindig lesz valami a gyerekkel, de mégis az eleje szerintem a nehezebb a tényleg kipihenetlenség miatt. Később a dolgok feldolgozása, elintézése a gyerek komolyabb nevelése tud fejtőrő lenni, de az már mégis más.

Tudod mit ? Sokan lelépnek, de te nem, mert jó vagy !

2011. jún. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy lelépnek? Ezt nem értem. Amúgy nagyon tetszett ah hozzászólás többi része. Én néha a terhek egyedüli cipelése miatt gondolom úgy, hogy a férjemtől lelépek (és ez a nehézség is megvan az anyaságban). De persze hülyeség lenne, mert akkor aztán szintén egyedül cipelném a terheket, de legalább nem szólna be(le), hogy milyen a lakás, meg hogy miként fürdessem stb.

A gyerekem meg imádja az apját, aki amúgy nem rossz ember (csak nem egy nagyon odaadó apuka meg férj), tehát önzőségnek érezném.

2011. jún. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Az orrszívó porszívózás..
2011. jún. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Utolsó: ez aranyos. :)
2011. jún. 10. 10:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!