Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most komolyan, az anyósok...

Most komolyan, az anyósok élvezik, hogy gonoszok, vagy miért csinálják?

Figyelt kérdés
2 évig nem láttam az anyósom.Mikor terhes lettem azt sem kérdezték élek, vagy halok. 38 hetes voltam, amikor a férjem elhívta hozzánk őket, én hagytam a férjem, és a gyerek miatt. Most 3 hónapos a babánk, eddig látszatra minden ok volt. Én nem megyek hozzájuk soha, ők jöttek mindig. Most 4 alkalommal akartak jönni, de egyszer sem voltunk itthon, vagy vásárolni voltunk, vagy dokinál, vagy aludt a gyerek ezért nem jöttek. 2 napig nem jelentkeztek ezután, gondoltuk megvannak sértődve. Ma jelentkezett az anyósom, hogy hozzánk időpont kell, hogy tudjanak jönni, ők nem alázkodnak meg azért, hogy feljöhessenek, és megbeszélték, hogy ők hozzánk többet nem jönnek, a férjem vigye ki szombaton a gyereket. Én ezt nem fogom megengedni, nélkülem nem megy a baba soha sehova. Ők nem jönnek, így nem fogják látni. Gonosz vagyok, ugye Ti sem engednétek a babátokat nélkületek elmenni?
2009. márc. 20. 14:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
Fújjjjj, de gonosz vagy!!! Szegény drága anyósod! Naná, az én kölkömet se vinné senki sehová, pedig ő már 9 hónapos. (2 hónap múlva megyünk lagziba, és akkor is velem lesz, legfeljebb hazajövünk korábban, de nem adom le senkinek, az biztos. Még a saját anyámnak sem!) Ha megsértődnek megsértődnek, úgy kell nekik. Legalább nyugtod lesz tőlük. Gondolom, Te is olvasgatod az egyéb anyósos kérdéseket, sztem Te még jobb helyzetben vagy, mint néhányan itt a fórumon :)
2009. márc. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
68%
Ne haragudj,jobb a békesség!Persze ha szopis babaád van feltétlenül ott kell lenned.Ha nem az én elengedném,nem lesz semmi baja!Hiszen ott lesz a párod is!Te pedig használd ki az édes egyedüllétet,vegyél forró fürdőt,aludj,takarits vagy talizz a barátnőiddel!Okos enged,szamár szenved!!!
2009. márc. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
26%
Az miért van, hogy érdekes módon mindig az anyósok a rosszak?! Költői kérdés...
2009. márc. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

3 hónaposan nem kell, hogy nélküled menjen bárhová is. már abban a korban van, hogy nyugodtan ehetne bármit... ez lesz a szöveg, aztán próbálják etetni, meg jár kézről kézre, felültetik,stb...

ismerős a dolog...

mert hát erősíteni kell a gerincét, és nem kell annyi tej sem, jó a húsleves jó vegetásan, tésztával...

legyél vele, én azt mondom... az ördög nem alszik.

2009. márc. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
42%

Beszéld meg velük, hogy vezetned kell a háztartást, szeretnéd, ha nem kéne kapkodnod, és még velük is bájologni, mikor legszívesebben üvöltenél. Legyenek arra tekintettel, hogy pici van a háznál, akire figyelni szeretnél, foglalkozni, a te babócád, és ahogy értelmezem első, van mit "tanulnod" róla. Ha babázni szeretnének, akkor szóljanak előre. Mittom én déltől kettőig jönnének.

Nekem csak 5perc séta az anyósomék háza, de én sem fogom naponta hurcimbálni a picit hozzájuk, és azt sem fogom hagyni, hogy ők akkor jöjjenek, amikor nekik jó, ki lesz nevezve majd a szombat, hogy akkor jöhetnek! mert az ő otthonuk nem éppen bababarát, és akkora úgy is fogok készülni. Ha sértődnek, ha nem, így lesz. Első manó, nagy ház, éhes férj, új környezet, új élethelyzet, legyenek rá tekintettel.


Ami a vigye ki a párod a picit illeti. Engedd el nyugodtan, ha téged nem látnak szívesen, (és biztos olyan helyen lesz a picike, ahol nem szed össze semmi nyavaját, esik rá valami.... és ha a jövőben is így lesz, hogy a picivel menjen a párod, akkor előre figyelmeztesse a szüleit, hogy rendezzék úgy a dolgaikat, hogy miniatűrizált terminátorotok ne tegyen tönkre semmit, mert akkor te leszel a rettenetesen rossz anya, hogy ezt sem tanítottad meg) addig nyertél pár órát amikor nyugodtan tudsz takarítani, főzni, relaxálni. Persze elég bunkó dolog részükről, hogy azt mondták a párod menjen a gyerekkel, rólad semmi.

2009. márc. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Szerintem 3 hónapos gyerekkel nem te vagy köteles alkalmazkodni másokhoz. Nem mindig oldható meg a békesség. Az én anyósom a kezébe se veheti az unokáját, nekünk is 2 hónapos volt a kislány amikor eszébe jutott. Én előre leszögeztem a páromnak, hogynem veheti a kezébe a gyereket az anyja, erre mit látok? Hogy ott dédelgeti, pedig még le se vettem a kabátomat. Na, mondhatom, elkapott az agygörcs, le se vetkőztem, hanem vittem is el a gyerekemet. Lehet, hogy ez így szemétségnek tűnik, de ennek elég komoly oka van. Te csakis a gyermeked érdekeivel vagy köteles foglalkozni, ha nem tetszik neki valami, akkor küldd el hangyát szedni. Sok boldogságot a babádhoz!
2009. márc. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Lepontozás helyett inkább nézz önmagadba!(akárki is volt)Mi lesz később,ha már nagyobb lesz a gyerkőc!?Milyen példát mutatsz neki?Gyűlöljük a családtagokat?Nem kell,hogy szeresd az anyóst de tisztelhetnéd egyrészt a koránál fogva másrészt ő a férjed édesanyja!Neked hogy esne forditott helyzetben a dolog?Párod mit szól?
2009. márc. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
61%
Ezt kinek írtad konkrétan?
2009. márc. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Aki lepontozott!Én ha nem találom elég hasznosnak a választ,akkor nem értékelem!De lehet,hogy ezzel egyedül vagyok!Itt véleményeket cserélünk,nem lehúzzuk egymást!Vagy nem igy gondoljátok?
2009. márc. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

nem engednem el en se.

nekem a csalad a baba es a ferjem.

az elso idokben a babanak csak ram es a ferjemre van szuksege, nem a nagymamara, nagypapara és egyéb rokoni allatfajtakra.

majd ha nagyobb lesz, es eleg nyilt lesz, es lesz ra igenye, stb, akkor mehet, talan. addig ne is jusson senkinek ilyen eszebe!

2009. márc. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!