Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most komolyan, az anyósok...

Most komolyan, az anyósok élvezik, hogy gonoszok, vagy miért csinálják?

Figyelt kérdés
2 évig nem láttam az anyósom.Mikor terhes lettem azt sem kérdezték élek, vagy halok. 38 hetes voltam, amikor a férjem elhívta hozzánk őket, én hagytam a férjem, és a gyerek miatt. Most 3 hónapos a babánk, eddig látszatra minden ok volt. Én nem megyek hozzájuk soha, ők jöttek mindig. Most 4 alkalommal akartak jönni, de egyszer sem voltunk itthon, vagy vásárolni voltunk, vagy dokinál, vagy aludt a gyerek ezért nem jöttek. 2 napig nem jelentkeztek ezután, gondoltuk megvannak sértődve. Ma jelentkezett az anyósom, hogy hozzánk időpont kell, hogy tudjanak jönni, ők nem alázkodnak meg azért, hogy feljöhessenek, és megbeszélték, hogy ők hozzánk többet nem jönnek, a férjem vigye ki szombaton a gyereket. Én ezt nem fogom megengedni, nélkülem nem megy a baba soha sehova. Ők nem jönnek, így nem fogják látni. Gonosz vagyok, ugye Ti sem engednétek a babátokat nélkületek elmenni?
2009. márc. 20. 14:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
14:44-es vagyok. Mivel én írtam a rossz viszonyról, úgy vélem, hogy nekem szántad a kérdéseidet. Először is. Nem pontoztalak le. Másodszor is. Én nem fogok egy olyan embert tisztelni, aki inkább intézetbe adta a saját gyerekét, mert nem volt képes 1(!) hónapig elvállalni a felügyeleti jogát! Mikor mi a párommal összekerültünk, Ő MAGA HORDTA EL MINDENNEK A SAJÁT ANYJÁT. Én akkor bizalmat szavaztam az anyósomnak, és hosszú könyörgések árán elértem, hogy a fia sok év után egyátalán szóba álljon az anyjával. Ez a jó viszony működött is egy darabig. egész odáig, míg el nem kezdett ellenem áskálódni. Én nem vagyok rossz senkivel sem, addig amíg velem nem tesznek rosszat. Viszont van egy-két dolog amiben nem ismerek pardont. Az egyik legfontosabb az ANYÁM EMLÉKE. És a drága tisztelnivaló anyósom az én Édesanyám emlékével mert szórakozni. Amikor teherbe estem, már nem beszéltünk vele egy jó ideje. Míg terhes voltam, magasról tett a fejünkre. Oké. Nem kötelező szeretni minket, ezt neki is megmondtam. De nekem ne jöjjön ide 2 hónapos gyerekhez tenni a fejét, és játszani a gondoskodó nagymamát. A KÓRHÁZBAN MELLETTEM MENT EL AMIKOR MEGSZÜLTEM ÉS MÉG CSAK KÖSZÖNNI SEM VOLT KÉPES. Akkor kérdem én, mire föl tiszteljem ezt a nőszemélyt???? Voltak itt más problémák is, de egyet mondhatok: a jó viszony nem rajtam múlott. A fia is csak azért engedte a kezébe az ominózus esetkor a gyereket, mert nem mert neki ellentmondani. De én nem vagyok a gyereke, így én bizony nem hagyom a magam és legfőképpen a CSALÁDOM BÉKÉJÉT felzaklatni! Ha ezt veleki nem tudja megérteni, akkor sajnálom, mindenki kerülhet ilyen helyzetbe, mint én, és a nyakamat rá, hogy az emberek 99% ugyanígy nem adná a gyerekét egy ilyen ember kezébe. Ennyi
2009. márc. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
A Te érveid nyomósak,hidd el,nem Neked szántam,amit irtam,hanem aki lepontozott!(Ő úgyis tudja!)Tudod,akinek nem inge ne vegye magára!
2009. márc. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Etettem, altattam a babát, nem tudtam írni. Nem pontoztam le senkit. Véleményeket kértem, azért írtam ide. Köszönöm;
2009. márc. 20. 15:44
 14/17 anonim ***** válasza:
Én csak abból indultam ki, hogy én írtam olyat amit gyűlölködésnek lehet venni. És te mintha összekapcsoltad volna a lepontozással. Én tiszteletben tartom mások véleményét, így a tiédet is.
2009. márc. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Bár nem értem, miért kell ellenem ugrani. Természetesen nem gyűlöletre akarom nevelni a gyerekemet, de azt gondolom, hogy aki nem volt ilyen helyzetbe soha nem fogja megérteni.Már bánom, hogy egyáltalán megkérdeztem. Nem fogom elengedni a babám.
2009. márc. 20. 15:49
 16/17 anonim ***** válasza:
Rendicsek,fórumozzunk tovább!Szép napot!És ne izgasd fel magad!Olyan vehemenciával irtál,hogy azt hittem felrobban a monitorom!:))
2009. márc. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Igen, ezt tényleg csak az érti meg, aki ebben a helyzetben van. Azért remélem nektek nem mérgesedik el ennyire a viszony, mint nálunk. Hidd el, nekem se jó így, de még mindig jobb, mintha engedném a babát, és ő meg csak a feszültséget érezné állandóan.
2009. márc. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!