Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 19 hónapos agresszív, hisztis...

19 hónapos agresszív, hisztis kisgyerekkel mi a teendő?

Figyelt kérdés

Nem kap meg valamit, vagy valami nem tetszik neki hisztiroham, veri a fejét a padlóba, vagy a szekrénybe,hanyatt vágja magát, ordít. Üt!

Próbáltam hogy ráhagyom, hagy csinálja. Kifigyeltem, hogy a hiszti közben folyamatosan figyel. Rámnéz, és folytatja tovább.

Próbálok jó szülő lenni, soha nem látott hasonlókra példát. Mindig próbálom neki értelmesen elmagyarázni a dolgokat, de sokszor hiába. Egymaga nem játszik el, mindig mellette kell lenni. Mosogatni ha próbálok (adagokban, kb 1perc)csimpaszkodik, és ordít. Megfordult a fejemben, hogy egyáltalán jó anya vagyok-e?

El fog ez egyáltalán múlni?

Kicsit kétségbe estem. Mama is szólt, hogy agresszív a gyerek, üti, és közben azt mondja hogy dá dá. Pedig én soha nem mondtam ezt neki, főleg nem dádáztam soha.


2011. jún. 13. 10:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
És azóta voltak más tünetek? Vagy ezek elmúltak?
nov. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!