Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyenek a lengyel babakocsik?...

Milyenek a lengyel babakocsik? Rengeteg van belőlük, de mindegyik jó kivétel nélkül, vagy hogy szelektáljon az ember? X-lander, Baby design, Coneco, Deltim, Tako, El-jot, Quatro, Abdor, Delti, Adamex, Espiro, Navingto.

Figyelt kérdés
2011. jún. 13. 16:56
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Nagyon jó, hogy nektek van tapasztalatotok róla. Amúgy a felfújható kerekes nagyon bejön. Csak attól tartok, hogy nem lesz könnyű boltot találni. Nyíregyháza környéke lenne jó. De ha itt nincs, csak Pesten van boltjuk?

Amúgy meg az ára annyira kedvező, hogy lehet, hogy meg is éri fel menni.


U.I.: eddig mindenki csak Peg peregot, meg Janét, meg Chiccot ajánlott, mintha már 100 alatt nem is lenne jó kocsi. Egészen másak az újgazdag anyukák igényei, mint, aki több gyerekre tervez. :)


Köszi!

2011. jún. 14. 18:48
 12/17 anonim ***** válasza:

Hát igen,mi is elég sokat vaciláltunk mert 70000 fölé nem igen szerettem volna menni,bergon lett volna mélykocsi,de nagyoltam nagyon.oké jól téliesíthető,meg minden,nagyon tetszettek nekem ezek a 3:3-enek,egyszerűek könnyű szállítani őket kocsiba,de hát 100000-eink nem voltak rá nekünk sem.Nézegettünk mindenfélét,aztán jött ez,alap színben 80000 ért vettük Győrben ,nem sokkal drágább a tervezettnél,és soha nem bántam meg,hogy ezt választottuk.Első unoka anyukámék részéről,segítettek egy kicsit anyagiakban és így lett ez.Én is nagyon szeretem a szép meg jó dolgokat,de nem ment el az eszem 200000 ft-ot adni egy babakocsiért,ami ráadásul itt falun meg is halna az utakon.Ja,és,hogy még egy kicsit reklámozzam,én nagyon sok mózest megnéztem,de pl.pierre c.-ja van a szembeszomszédnak 4 hónapos gyermeke nem fért el benne.na a bergoné a legnagyobb mózeskosár amit találtam,2 cm-rel rövidebb a mélykocsi változatánál.

itt láthatod a méreteit:

http://www.youtube.com/watch?v=5AqhWILKNFM

2011. jún. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
De, hát végül is ez is Bergon, nem? kedves utolsó?
2011. jún. 14. 21:24
 14/17 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok,igen az,csak először az olcsóbb mélykocsi változatokat néztük,aztán megmutatták ezt,ára miatt elvetettük,de nekem nagyon tetszett,és rávettem apát meg a családot.de jól tettem....:))))
2011. jún. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

ááááááááááá, értem :)

annyi van belőlük, mint a cigány puja

2011. jún. 14. 22:38
 16/17 anonim ***** válasza:
Nekunk is lengyel volt, raadasul hasznaltan vettuk - 2 gyerek hasznalta elottunk - de meg igy is tokeletes volt. Toma markaju, felfujhatos, nagy kerekekkel. Nagyon szerettem. 20 ezerert vettuk mozessel meg rengeteg egyeb tartozekkal. Mar sikerult is eladnunk.
2011. jún. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

11-ik kommentre: először a férjem választott babakocsit, 2008-ban 15 e Ft-ossal kezdtük (Új), mondtam, h ő fogja tolni, köv. gyereknél ő mondta, h cseréljük le. Vettünk egy 35 e Ft-os lengyelt, na ez már szuper lesz, 3 gyereket kiszolgált, most várjuk az 5.-et, most megint ő mondja, mindegy, mennyibe kerül, de jó legyen. Ezért ajánlják a Peg Peregot meg a Chicco-t.

Még nincs meg a 3. babakocsi, de szerintem vagy ABC Design, vagy Bébécar lesz, na ezt nem tudom, hogy megéri-e a kettő közötti árkülönbség.

2012. márc. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!