Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lábköröm kérdés? Fontos!

Lábköröm kérdés? Fontos!

Figyelt kérdés

Másfél éves kisfiam körme a nagy láb ujján nagyon csúnya.Csak a nagyon.Keresztbe és hosszába is betört,nagyon piros de nem fáj neki ha megnyomom.Hámlik a bőr róla.A doki mondta hogy a sarkokból ne vágjam ki a körmöt és így is tettem de olyan mind ha az egyiken be is lenne nőve bár nem

érzékeny neki csak nagyon csúnya.Nem tudom mit csináljak vele. Sebészet?


2011. jún. 14. 18:31
 1/4 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem mondani hogy alapból problémás a körme mert felfele kunkorodik ha kicsit is nagy neki.
2011. jún. 14. 18:33
 2/4 anonim ***** válasza:
Ajánlom a sebészetet.
2011. jún. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sebészetre Én nem vinném, mert ott általában megszabadulnak az ilyen körmöktől. (Egy mozdulattal letépik!)

Középsuliban a szalagavatónkon rosszul lett az egyik társunk, 2-en kaptunk utána és úgy sikerült, hogy mind a kettőnknek beszakadt/leszakadt a körme. Nekem a kisujjamon csak a körömágynál tartotta a bőr, Otársamnak pedig a mutatóujján ugyanúgy. Mindkettőnknek műkörömmel együtt. Mondanom sem kell sírni tudtunk volna a fájdalomtól, mindez persze még a főpróba előtt történt. Vettünk be fájdalomcsillapítót és sebtapasszal leragasztottuk, így próbáltuk folytatni az előadást. Főpróbán keringő közben a párom megszorította véletlenül a kisujjamat amitől elájultam annyira fájt!

Én nem mentem orvoshoz vele, mert féltem, hogy letépi és rosszul nő vissza!Otársam elment sebészetre letépték neki. Már nem tudom mennyi idő kellett neki, de szép fokozatosan lenőtt és ugyanolyan szép lett a körmöm mint előtte. Otársamnak viszont nagyon nehezen nőtt sajnos, ráadásul megvastagodott és ferde is lett.

2011. jún. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szia. Nekünk a mai napig a lábkörme a nagyújján problémás. Kétszer kellett eddig orvosnak a sarkait kivágni, mert a bőr is rá volt nőve.


De nem fogják letépni egyáltalán. CSak igazítják a helyes növést..


Mindenkép sebészetre vidd el, mert ha már nem tudnak rajta segíteni nagyobb és fájdalmasabb lehet a baj..

2011. jún. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!