Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Eljártok apával vagy egyedül...

Eljártok apával vagy egyedül kikapcsolódni, szórakozni? Ha igen, milyen időközönként és hány óráig?

Figyelt kérdés
2011. jún. 15. 15:09
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

mi elég gyakran eljárunk, magam is csodálkozom. persze nem messze, h ha felhivnak gyorsan hazamehessünk (nagyi vigyáz rá, most 10 hós, még szopizik, ezért kell hazamenni gyorsan:D)

van h 1-2 óra, van h 5 is.

2011. jún. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Jövő héten lesz 4 hónapos a kislányunk, eddig egyszer voltunk el kettesben a férjemmel ebédelni. Most szombatra tervezünk megint egy kiruccanást. Múltkor kb. 1,5 órát voltunk távol, most olyan 2 órát lennénk.

Egyedül többször eljutok mondjuk a barátnőimmel kávézni, vagy kondi terembe, vagy vásárolgatni. Olyankor a férjem vigyáz a kislányunkra. De most már elég nagy ahhoz, hogy apukámra is rá lehessen bízni, és így többször el tudok menni egyedül mondjuk vásárolni, vagy most már a férjemmel is több időnk jut majd egymásra kettesben.

2011. jún. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Hetente egy estét, havonta egy hétvégét, évente pedig egy hetet igyekszünk együtt tölteni kettesben. Nagyon-nagyon jót tesz a kapcsolatunknak.
2011. jún. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

A párommal kettesben sajnos nem, mert állandóan fáradt :( Este 9 után tudnánk csak elindulni, amikor már lefektettük a gyerekeket, de akkor ő már csak aludni akar a napi 10-12 óra munka után. Szombatonként is dolgozik legtöbbször vagy vmit fusizik, így akkor sincs kedve. Pedig mindig mondom neki, hogy a kapcsolatunk érdekében jó lenne, ha erőt venne magán, de csak ígérget :(

Én heti 1x járok zumbázni a húgommal, az kb. 2 óra távollét, de abból 1 óra az út :) Ez az ára, hogy kiköltöztünk Bp. mellé :) Vásárolgatni, fodrászhoz, kozmetikushoz rendszeresen járok, bár néha több nap is eltelik, mire a tervemet meg tudom valósítani. Ja és 2 naponta futok 30-40 percet, nekem az is kikapcsolódásnak számít már a 2 gyerek mellett :)))))

A párom heti 1-2x jár focizni esténként (persze ehhez van ereje), meg néha meccset néz a haverjaival, ennyi.

2011. jún. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

igen, mert nagyon kell!

Heti 1x elmegyünk ketten a férjemmel, ez a hétvégéböl az egyik nap. Van, hogy csak haverozni, szülinapozni, bulizni, vagy szimplán csak kávézni, napozni vagy sétálni egyet. Iszonyatosan jót tesz a feltöltödés:) ha estére megyünk el, legkésöbb éjfél-1 között otthon vagyunk. Mi anyámmal élünk, ö szívesen vigyáz a lányunkra, aki lassan 10 hónapos.

Én hét közben is néha beiktatok a barátnömmel egy babás találkozót, olyankor férjem dolgozik. Elmehetne ö is egyedül, de nem szeret nélkülem lenni. Ha mégis sikerült rávennem, akkor maximum a rokonaihoz megy látogatóba, vagy egy rég nem látott ismeröséhez. Neki az ivászat, foci, stb. nem fekszik. Ez van:)

Én 23, férjem 25 éves

2011. jún. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Mi sajnos nem. Ha mennék, én csak a férjemmel, de a gyerekeket nincs kire hagyni.
2011. jún. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Nem, néha jó lenne a férjemmel kettesben elmenni egy vacsorára, színházba stb., de nincs akire a gyerekeket rábízzuk:(
2011. jún. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Hasonlo cipoben jarok elozovel, sajnos nincs kire hagyni.:-( kozmetika, fodraszat nincs mar 9honapja!ennyi idos a lanyunk!
2011. jún. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Szia!18 hónapos a kisfiam,és igazából sehol sem voltam,voltunk kikapcsolódni nélküle.Ezalatt az idő alatt kb.3-4-szer voltam fodrásznál,azon kívül semmi.A barátok is házhoz jöttek időnként meglátogatni minket.Így aztán pont most hétvégén megyek a barátnőmhöz Balatonra kicsit kiengedni a fáradt gőzt.A fiúk itthon maradnak!Úgy érzem már nagyon rámfér,elfáradtam úgy fizikailag mint mentálisan!Remélem ez a két nap feltölt újra energiával!És azt is remélem,hogy apuka bírni fogja a kiképzést nélkülem:)
2011. jún. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Én kedden járok a barátnőmmel tornázni.Vele gyakran járunk el egymáshoz,kajáni vagy sétálni akár gyerekkel is.Apával nagyon ritkán,főleg sétálunk a gyerekkel:-).
2011. jún. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!