Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 3 és fél hónapos.Már...

Kisfiam 3 és fél hónapos.Már 1 hónapos kora óta rendszeresen megyek vele anyukámékhoz és ott is szoktunk aludni,ott is van kiságya,meg minden amire szüksége van. Más is csinál ilyet?

Figyelt kérdés
Sajnos párom sokat dolgozik , heti 5 napot reggeltől éjfélig(szakács),ezért mozdulunk ki,hogy ne legyünk otthon egyedül.Viszont olyan is megesik,hogy éjszakára ott hagyom anyuéknál és én hazajövök, másnak megcsinálom a nagytakarítást,meg amit kell ,mert így könnyebb.Babám anyatejes,mindig viszem a lefagysztott tejcsiket és azt hamizza, míg nem vagyok vele.Jó egy picit lazítani,de nagyon lelkiismeret furdalásom van -emiatt,hogy önző és szívtelen vagyok.Rajtam kívül van még ilyen anyuka?
2009. márc. 22. 23:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
én nem ítéllek el. én egy percre sem hagytam sehol a kis drágám.csak mostanában,akkor is csak nappal. most 17 hónapos.szerintem semmi gond veled,neked is kell kikapcsolódás. én nem tudnék nyugodtan lenni. dehát minden ember más. ne emészd ezen magad!ha neked így jó,akkor így jó.
2009. márc. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hu, tedd ossze a ket kezed hogy ilyen nagy segitseged van, es a babaval sincs semmi, nem keres teged, elfogadja a cumisuvegbol a tejcsit!

Mas nem takaritani megy haza, hanem ejjelezni, bulizni megy miutan "leadta" a babajat. Ne legyen lelkiismeretfurdalasod, hiszen ugyis te vagy a babaval, ferjed nincs otthon.

Nagyon kimerito egy anyanak teljesen egyedul egy vagy tobb gyerekkel lenni.

Pihenj, szanj magadra idot toltodj fel, ez igy nagyon jo. Barcsak en is megtehettem volna ezt anno.

2009. márc. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ne legyen lelki ismeret furdalásod, inkább örülj neki, hogy tudnak vigyázni a babádra és, hogy ilyen jól megvan nélküled a babád. Én nagyon örülnék ha nekem is lenne ilyen lehetőségem, de még sajna az én babám nem áll készen, hogy külön legyen éjszaka nélkülem mert nagyon hiányol még. Később biztos, hogy én is ott fogom hagyni a nagynál a babát és egy kicsit kikapcsolódok.
2009. márc. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kicsit félve kattintottam a kérdésemre,felvoltam készűlve milyen elitélő üziket kapok majd,de szerencsére kellemesen csalódtam,aranyosak vagytok , még , ha őszintén mást is gondoltok.Köszönöm
2009. márc. 23. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!