Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen "baba babonák"-ról...

Milyen "baba babonák"-ról hallottatok? Hisztek benne?

Figyelt kérdés
Csak kiváncsiságból érdeklődöm, Én személy szerint nemigazán hiszem.
2011. jún. 19. 10:14
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

De jó, köszi a válaszokat:)

Én valamelyik nap jűátszottam anyosoméknál a kislánnyal 7 hós. h a tükörbe názzzük magunkat elbujunk stb. Anyósom pedig elképedve, h jaj van foga?? Mert csak akkor szabad látnia magát tükörbe ha már van neki:)))) Érdekes ez:D


A piros masnisat én is hallottam :) Meg h mikor még picike és megcsodálják egyből "le kell kópdösni" valamiért nem tom már miért. Hát ez nagyon baromság. Köpködni ...:DDD Hirtelen ennyi jut eszembe:)))


Ha még tudtok vmit írjátok csak:)

2011. jún. 19. 14:19
 12/16 A kérdező kommentje:
amikor terhes voltam mesélték, h ismerősőm ismerőse várandósan elment egy rózsabokor mellett és hozzásurolodott kicsit a hasához. A gyermeken pedig az arcán ott lett egy nagy folt... ki tudja mi miatt:O
2011. jún. 19. 14:22
 13/16 anonim ***** válasza:

A tükröset nekem is mondta a férjem nagymamája, hogy ne hagyjam, hogy megnézze magát a tükörben, mert nehezen fog kijönni a foga. Fürdés közben állandóan a tükörben nézi magát, és puszilgatja, beszél a "másik"babához :) A másik meg, hogy ne puszilgassam a talpát, mert későn fog elindulni. Hát lehet ellenállni egy babatalpnak? :)

A piros masnisat is hallottam már, a fürdővizeset is..... és ha nagyon gondolkoznék, biztosan jutna még eszembe.

Ja, egyébként a lányom 1 éves, van 9 foga, és még mielőtt betöltötte volna az 1 évet, elindult.

2011. jún. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

én a piros szalagos helyett ezt hallottam : hogyha megvan rontva a baba akkor a fürdővizébe tenni kell 3 kanál parazsat és a hamvas vizbe fürdetni.:D

nem szabad az asztalra ültetni/állitani mert néma lesz :D

terhes nő nem foghat meg állatot mert szőrös lesz a gyereke :D :D

ha egy terhes nő befesti hajfestékkel a haját,olyan szinű lesz a baba haja amilyenre festette :D

ennyi jutott eszembe de tudok sokat,irok még

2011. jún. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

2,5 honapos kisfiamat toltam a babakocsiba a szuleim falujaba. Odajott egy idosebb asszony es lekopte a gyereket.

(persze csak ilyen mu lekopes vol). En elkepedve nezek erre O: Na most mar jol fog aludni.

Mondtam neki,hogy 1 hetes kora ota egyszer kell enni ejjel kulonben vegig alussza az ejszakat :D

2011. jún. 20. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Azt hallottátok már, hogy az előre megvett babakocsit sem szabad tologatni üresen a pici érkezése előtt, mert üres fog maradni?!
2019. márc. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!