Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Túl lehet etetni egy kisbabát...

Túl lehet etetni egy kisbabát cumisüvegből?

Figyelt kérdés
2011. jún. 19. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem kiköpte a cumit ha már nem volt éhes.Vagy elaludt rajta.Szóval szerintem nem.
2011. jún. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem is kiköpte, ha meg túl sokat evett rögtön vissza bukta.

A babáknak még egyenes a gyomruk, így hamar vissza jön és amit nem bírnak azt felül kiadják gyorsan.

2011. jún. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én fiamat túl lehet, már volt is rá példa, mert olyan falánk, hogy nem tudja, hol a határ. Akkor szokott elég lenni nekünk, ha már szüneteket tart két szívás között. Ha nem veszem el, addig eszik, amíg van (vagy amíg ki nem pukkad?). Volt, hogy többet csináltam, megkapta mindet, mert jöttek azzal, hogy majd a gyerek tudja. Hát az én fiam nem tudta, nagy bukás és hasfájás lett a vége.

Ez az én tapasztalatom.

2011. jún. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mert nem tudom mire vélni a kisfiam viselkedését... (19hetes) Eddig ő is kitolta a cumit, amikor jól lakott. Mostanában egy darabig eszik, aztán elkezd fészkelődni, gagyogni, de mikor újra szájába kerül a cumi, eszik 8-10 kortyot, aztán kezdi újra a rápliskodást, sőt tekereg, nyivákol, sír, pici szünet, esetleg pozícióváltás, újabb kortyok, s elfogy minden a végére, csak nem tudom, hogy miért így. S közben jól leizzad szegénykém. Én kényszerítem bele?! A foga még nem jön, az is egyértelmű, ha kaki is jön közben...
2011. jún. 19. 12:36
 5/5 anonim ***** válasza:
A kislányom akkor csinálta ezt, mikor fájt a hasa - illetve "csak" a szelek bántották. 3napig kapott infacolt minden 2.evésnél. és utána ez a ficergés elmúlt. Esetleg ezt próbáld ki (vagy espumisan). Túletetni szerintem se nagyon lehet.
2011. jún. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!