Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bírjátok a gyerek sírást?

Bírjátok a gyerek sírást?

Figyelt kérdés
2009. márc. 23. 20:14
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
nekem 10 napos babám tegnap délután óta leteszem sír eddig végig aludta a napot lehet front még itthon van párom velem de kezdem úgy érezni mégegy nap és megőrülök
2009. márc. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha fáradt vagyok, vagy ideges vmi miatt, akkor nagyon zavar, idegesít. Meg akkor, amikor már végképp nem tudom, h mi a baja, segítenék, de tehetetlen vagyok. Olyankor meg tudnék bolondulni! A hasfájós időszak rettenetes volt!

Egyébként aránylag jól bírom, pedig más gyereke zavart, ha sírt. Most már toleránsabb vagyok ilyen téren is. :)

2009. márc. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
85%
Én egyáltalán nem hagyom sírni.De most,h jön a foga,van,h nem tudom megnyugtatni,de engem egyáltalán nem idegesít.Elég türelmes vagyok,pedig van,h 2x-3x is át kell mennem hozzá éjszaka,akaár fél órát is dajkálni(nem könnyű,10 kiló,10 hós).A nagyot se hagytam,de akkor volt,h néha picit felbosszantott,h na,már megint sír,miért sír,mit csináljak vele,stb.Azt érzem magamon,h ahogy "öregszem",annál türelmesebb vagyok.
2009. márc. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
sajnos idegesít de mit tegyek ellene?:Segyébként nem hagyom sirni de épp fogzik:(
2009. márc. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Néha már majdnem falnak megyek, mert nem tudom mi baja, pedig már 10 hónapos. Engem annyira lefáraszt mostanában, hogy hulla fáradtan zuhanok ágyba és még a sírását sem hallom, pedig a fejem fölött van a bébiőr. Még jó hogy a férjem éberebb, Szegény ordíthatna. De mindíg igyekszem a lehető leghiggadtabb maradni és minél előbb megnyugtatni, de van, hogy estére szakad a cérna és apára hagyom egy kicsit, míg elmegyek biciklizni, vagy leülök a gép elé. Ez sokat segít de ilyen kb havonta egyszer van. :((
2009. márc. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
A szimpla sirast es az obegatast siman turom, neha meg meg is mosolyogtat, ahogy jatsza magat a lelkem. A hiszti mar kicsit nehezebb tema, az nalam hangulatfuggo. A szivettepo, szinte vigasztalhatatlan sirast (visitast) sajnos nagyon nehezem viselem.
2009. márc. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Engem is nagyon tud idegesíteni, de gondolom azért van ez így hogy biztosan felkeltse az ember figyelmét. Egyébként a legrosszabb amit eddig hallottam buszon volt, az a gyerek nem is sírt, hanem szabályosan sikított, fejhangon visított, ahogy a csövön kifért. Belefájdult a fejem mire leszálltam...
2009. márc. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Normális, hogy idegesít, ez a sírás szerepe. Arra ösztönöz vele a baba, hogy kielégítsd a szükségleteit mielőbb. Nem szégyen, így a természetes.
2009. márc. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Ha csak sírna biztos bírnám. :-) De az én kisfiam születése óta csak ordít, pedig már 1 éves lesz. Kertes házban lakunk, de két házzal rajtunk túl is hallják, pedig tél van, nem a kertben vagyunk kint. És a házak közt is van távolság...
2009. márc. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Nekem sok olyan napom van amikor kiakadok peddig egy gyerekem van de hasfájos volt 2 hét nyugi és jött a fog 6 hónapja ez van és nem ordit nyig-nyekereg..stb.Elég kemény de ha vele vagyok semmi baja.Csak az a baj hogy házimunka is van aszt is valakinek csinálni kell és a sírás közbe nagyon nehéz .
2009. jún. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!