Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kezdett el járni a...

Mikor kezdett el járni a babátok? Aki az átlagosnál később indult el!?

Figyelt kérdés

Volt, olyan baba aki kivárta a 18. hónapot?

És leírnátok, hogy mikor állt fel először?


2011. jún. 26. 16:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 14 hónaposan indult el. Nem tudom ez mennyire számít későinek, én már annak tartottam, mert az ismerőseim körében általában hamarabb jártak a babák. 9 hónaposan állt fel először kapaszkodva. Utána hosszú szünet, 1 éves kora körül kezdett sétálni bútorok mentén, 13 hósan megtetszett neki a járássegítő tologatása, és ettől kezdve minden mozdítható tárgyat, széket, meg ilyesmit tologatott maga előtt, 14 hó előtt kb. 1 héttel állt fel először önállóan, kapaszkodás nélkül, rá pár napra megtette első önálló lépéseit, utána már azt próbálgatta,és napról napra többre tudott menni.
2011. jún. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Fiam 11,5 hónaposan állt fel először.

13 hónaposan kezdett bútorok mellett lépkedni.

Most 16,5 hónapos, és még nem megy egyedül. A szobában köztem és a kiságy/apa között megtesz 4-5 lépést, de csak úgy nem mer elindulni, hogy ne legyen közelben senki/semmi!

Remélem hamarosan megindul mostmár, mert én már lassan tényleg aggódok. Bár még mindig azt mondom, hogy tudna menni, ha akarna, és összeszedné a bátorságát. Mert szerintem leginkább csak ez utóbbi hiányzik.

2011. jún. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

fiam

11 hónaposan ült fel először egyedül

12 hónapos elmúlt 3 nappal elkezdett mászni, felállni

17 hónaposan önállóan fel állni és egyedül lépéseket megtenni

most 2,5 éves szalad

2011. jún. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
fiam 11 hónaposan ült fel először egyedül és kezdett el mászni(egy napon történt).kapaszkodva tíz hónaposan állt fel.három nappal azelőtt,hogy 15 hónapos lett,egyedül felállt és tett nyolc lépést.Két hét múlva már egyáltalán nem mászott,csak ment és ment.Viszont nagyon hamar kezdett beszélni,egy évesen már értelmes szavakat mondott,és most 21 hónaposan mondatokban beszél,mindent mond.
2011. jún. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
15 hónaposan indultak el a gyerekeim
2011. jún. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Azért jó tudni, hogy nem vagyok egyedül a "problémámmal"!:)

14 hónapos lesz a babám 1 hét múlva,és még ő sem jár!!!

Ha nagyon, akar valamit, azzal szoktam magam felé csalogatni,és úgy tesz 2-3 bizonytalan lépést!

Remélem hamarosan, azért el kezd járni!

:)

2011. jún. 26. 22:19
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!


2. vagyok.


Képzeld, tegnap késő délután még elmentünk játszótérre apával együtt, és a játszón csináltak egy új csúszdát. A csúszda pedig gumiszőnyeggel van körülvéve, hogy ne üssék meg magukat a gyerekek. A lényeg, hogy ezen a szőnyegen olyan szépen sétált a kis lustaságunk, hogy csak na! :) Kb 2 méterre ültünk le szembe egymással apával, és köztünk sétálgatott! Nagyon kis ügyes volt.

Ezután este pedig a szobában is megindult, és az asztaltól odasétált hozzám. Ez is kb 2 méteres táv volt! :)

Szóval reménykedem, hogy mostmár rákap a dologra!

És muszáj volt kiírnom, mert olyan boldog vagyok! :)


Szép napot!

2011. jún. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Szia!

Kisfiam 7 hónapos volt, amikor felállt, 8 hónaposan már a bútorokba kapaszkodva lépegetett, 10 hónapos volt, amikor megtette az első önálló lépéseit.1 éves kora előtt már magabiztosan ment, már nem mászott egyáltalán, csak sétált.Most 15 hónapos, szalad, jelenleg azzal küzdök, hogy mindenhova fel és lemászik...gondolhatod:))

2011. jún. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Kedves 2. válaszoló!!!


Gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!!!:))

Örülök, hogy megírtad!!!

Mostmár biztosan, rákap majd az ízére, hogy 2 lábon is lehet menni!:)

Remélem, nemsokára én is átélhetem, ezt a boldogságot!!!!!:)

2011. jún. 27. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!