Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vannak szülők akik ilyen...

Vannak szülők akik ilyen nevet adnak a gyereküknek? (lent)

Figyelt kérdés

A napokban nézegettem a lány utóneveket és találtam néhányat amit én borzalmasnak találtam.Csak én vagyok így vele?

itt egy pár:

Ajándék,Baba,Bájos,Béke,Bungics,Csöpi(nálunk a kutyát hívják így),Csinos,Écska,Éne,Fifi,Hippia,Kadarta,Mátra(könyörgöm ez egy hegység),Obi,

meg még sorolhatnám...


2011. jún. 27. 12:43
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
A legjobb:Lakatos Marlon Brando
2011. jún. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:

És ezekhez mit szóltok?

Kasza Nova

Kasza Blanka

Túró Rudolf

Férjem szerint ezek létező nevek, bár én nem ismerem őket. :)

2011. jún. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:

nagyon jót nevettem én is :D

illetve mikor olvastam, hogy egyik válaszoló Arzénnak hívná a fiát pillanatra elkomolyodott az arcom de gondolom az is vicc akarna lenni :)

Noel Leon iker nevek szerintem egyáltalán nem gázosak, inkább frappáns, mindkettő tetszik nekem, így meg jópofa is :)


kedvenceim:

Annuncináta (bár lehet ebbe én olvasok bele többet mint ami ;D), Asma, Epifánia, Fáni, Jetti, Rut, Zalánka...


tanárom volt Havasi Gyopár néni :)

2011. jún. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:

Bödön Ödön?

Na,ez csak vicc volt,de ha Angyalka van,Ördögöcske miért nincs????

Az óvónénis jó volt...:)

Mi mikor nevet kerestünk babámnak az ORÁLIA női név akasztott ki,de ciki lehet,te jó ég....

2011. jún. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:

Az Angyalka tényleg olyan, mintha a születésekor halálra ítélnék, szörnyen morbid. :(

A többi vicces. :D Az arzén is :D:D:D

2011. jún. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:

Sziasztok

Második válaszoló vagyok


Azért az én névválasztásomon is kiakadtak anno egy-néhányan.

Az első lányom Etelka, aki ha nagyon rosszalkodik, akkor egyszerűen: ETA - baszk szeparatista, a második lányom Irén, akit néha IRA - ír terroristának hívunk :-D


De ez csak ha viccesen akarjuk őket hívni, mikor rosszalkodnak.

De volt, hogy apa szólt rájuk a játszótéren, hogy ETA és IRA gyertek ide. Hát elég furán néztek ránk az anyukák. Pedig alapvetősen Etus és Irénke.

2011. júl. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 sumergo ***** válasza:

Érdekes, hogy leginkább a nagyon régi magyar nevek nevek nem tetszenek a legtöbb embernek! Pl: Ajándék, Nyeste, stb. Pedig ezeknek kellene természetesnek lenni! Az is igaz, hogy szerettem volna valami szép régi magyar nevet a kislányunknak, de vagy nem tetszik, vagy nem passzol a vezetéknévhez! Így még tovább keresgélünk, de a legesélyesebb egy német eredetű név (jelenleg).

21+4 hkm

2011. júl. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:

Ismerősöm neve:Gats Afrodité Szelesztína tesojai

Gats Lizelotte

Gats Kreszcencia

De "jó" nevek még a :Marcsello

Ticiána

Örs

Mirandolina(szintén ismerős)

Benő

:D :D

2011. júl. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
és akkor még az én nagymamám hurrogott le azért mert a lányomnak az Emília nevet szántam.mit szólna ezekhez???
2011. júl. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!!:)

örülök,hogy sok embernek tudtam/tudtunk örömet okozni az érdekes nevekkel:DD

2011. júl. 1. 14:36
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!