Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vannak szülők akik ilyen...

Vannak szülők akik ilyen nevet adnak a gyereküknek? (lent)

Figyelt kérdés

A napokban nézegettem a lány utóneveket és találtam néhányat amit én borzalmasnak találtam.Csak én vagyok így vele?

itt egy pár:

Ajándék,Baba,Bájos,Béke,Bungics,Csöpi(nálunk a kutyát hívják így),Csinos,Écska,Éne,Fifi,Hippia,Kadarta,Mátra(könyörgöm ez egy hegység),Obi,

meg még sorolhatnám...


2011. jún. 27. 12:43
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:

pl a RAFFAELLÓ... ( cigány kisfiú neve

na meg az eszmeralda.. ( az is.. )

2011. jún. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
Hát amiket itt felsoroltatok szinte csak 1-2 hallottam belőle. A többit hál' istennek nem. Nagyon sajnálom szegény gyerekeket. Ilyen barom szülőket! Te jó ég!
2011. jún. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:

És itt nem csak a szülők hülyék,hanem az Akadémia is,hogy engedélyezi.

Amúgy a Manó az Emánuel becézése is,úgy kevésbé gáz.A vörösiszapban meghalt kislány pedig Angyalka volt.

2011. jún. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:

Nagyon sz.r napom volt,de most sütött rám a nap,ezekkel a nevekkel,és egy némely válasszal!


Köszönöm Nektek!!! Nagyon jókat nevettem! (még most is!) :D:D Ha ezt a párommal elolvastatom!!!... Neki is mindjárt jó lesz a napja! :D:D:D


Üdv:3. babáját váró, nevet kereső anyuka!

2011. jún. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
100%

Meg ezer eve amikor meg csak nem is vartam babat beszelgettunk a ferjemmel mi legyen a neve a gyerkocnak....

Ratalatam a Balzsam nevre es sirtam a nevetestol amikor kozoltem a ferjellem, hogy marpedig Balzsam lesz a gyerek neve.

Gulyas Balzsam....

Latni kellett volna az arcat XD megbeszeltuk, hogy a masodiknal pedig kervenyeztetjuk, hogy lehessen Krem.

Gulyas Balzsam es Gulyas Krem :D


persze ez csak vicc volt es normalis neve lett a lanyunknak :)

Vannak elvetemult emberek....

2011. jún. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:

Ilyen neveket! De hogy lehetnek ilyen idióták a szülők? Mondjuk biztos megszokás kérdése is. Nekünk a keresztlányunkat hívják Dzsenifernek, elsőre fura volt, de most már tök természetes.

Az a Pompónia is rettenetes... :)

2011. jún. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
Hát, akkor biztos velem van a baj, de nekem tetszenek az Ajándék, Bájos, Béke, Remény, Galamb, Napsugár, és a virág nevek. Ez persze nem jelenti azt, hogy így hívják a gyermekeimet, mert ebbe azért apukának is van beleszólása.
2011. jún. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire fogtok megkövezni,de az én lányomat Dorottya Vadvirágnak hívják. Kettő utónevet kapott,hogy tudjon választani. :) De,ha egyszer fiam születik,akkor Lázár Arzénnak szeretném hívni.
2011. jún. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:

Hát én is kikacagtam magam ezeken a neveken:)

Utolsónak:szerintem a Dorottya Vadvirág szép név.A Lázár is tetszik,de miért Arzén? Az méreg amúgy...

Egyszer volt itt egy hasonló kérdés,és valaki azt írta,hogy egy anyuka a gyerekének azt a nevet akarta adni,hogy Britniszpírsz...így egybe,magyarosítva XD

2011. jún. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:

jaj, csajok, dőltem az óvónénis beszóláson!

Én Argentinát ismertem. Bnőm kislánya Napsugár. Amúgy én nem bírom a főnevesített közneveket, mint Felhő, Ajándék és társai, inkluzíve a Virágot sem bírom. Nekem a Flóra a lánynév, a virág csak egy kisbetűs szó. Az Angyalkával meg nem akarom eleve eltemetni a gyerekemet már a születésekor, szerintem az nagyon morbid. Még jó, hogy nem vagyunk egyformák. Nekem pl. az Éliás tetszik.

2011. jún. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!