Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 hónapos kisfiam nappal...

14 hónapos kisfiam nappal csak szopizás után alszik el. Hogy lehetne leszoktatni róla?

Figyelt kérdés
Kinek hogy sikerült kiváltani a nappali szopit és mennyi idő alatt? Köszönöm a válaszokat!
2011. jún. 30. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Kisfiam 22-23 hónapos koráig aludt el nappal cicin. Maga hagyta el. Miért akarod leszoktatani?
2011. jún. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Két hónap múlva visszamegyek dolgozni, ezért kéne leszoktatni a déli szopizásról.
2011. jún. 30. 22:25
 3/4 anonim ***** válasza:

nálunk is ez volt a helyzet ezt csak ugy tudod hogy nem adod én fokozatosan csináltam mert nekem ráadásul a cicin aludt el először nem hagytam elaludni azon ,most meg leszoktattam a szopcsizásról nem szoptatom továbbmert már csak cicizés a lényege nem az tejcsi nálunk legalább is!szóval szerintem ezt csak így lehet és nem lesz könnyű nekünk volt van 2-3 nap hogy ordított de nem engedtem ölembe ringattam nem hagytam egyedül és szerencsére utána beletörődött este pedig adok neki kakót vagy valamit amivel helyettesítem a szopcsis időt !ölembe megkakózik énekelek neki és alvás:)

nekem ez vált be de lehet hogy baba válogatja kitartás csak vigyázz mert ha most nem szokatod le később nagyon nehéz lesz:(

2011. júl. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én fiam is ennyi idős és egy nap még 5-6x szopizik. Csak úgy alszik el,de én nem bánom,nagyon jó érzés összebújni vele,szeretem,ahogy megnyugszik és percek alatt elalszik rajtam. Emellett persze naponta 5x kap szilárd ételt. Szerencsére nekem még nem kell visszamennem dolgozni.

Ez a cikk talán segít neked:

[link]

2011. júl. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!