Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám nagyon szereti a őszibar...

Babám nagyon szereti a őszibarackot és a sárgát, de csak üvegesbe tudok ilyet adni neki, hogyan tudnám neki házilag elkészíteni, fagyasztottból jó?

Figyelt kérdés
2009. márc. 27. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Üdv! Én még a nyáron raktam el őszibarackot a babómnak, gondolva a télire. Semmi nagy ördöngőség nicnsen benne, megfogtam egy rekesz barackot és (keményet, nem agyonnyomkodottat!) szépen egyesével becsomagoltam alufóliába (fényes papír). Majd egyesével óvatosan betettema fagyasztóba. Meg is telt az egyik fagyasztóm alja. Most 8 és fél hónapos a babám, már csak 10 db bari van a mélyhűtőben. Imádja, ha uzsonnára ilyet szánok neki, csak kiveszem reggel kiolvasztom. az állaga nem olyan, mint a frissé, a színe is más (mert ugye fagyasztott), de az íze!!! Húúú, az igazi barack! Sokkal jobb mint a befőtt! Egy falat nyár! Idén nyáron is rakok majd el, mert soha nem lehet tudni, mikor kívánjuk meg akár majd mi is.:)
2009. márc. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De én bolti fagyasztottra gondoltam ,olyat lehet kapni amugy?Vagy miből készítsem,mert már azt gondolom hogy amit én fogok csinálni meg sem eszi majd.
2009. márc. 27. 20:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a múlkor vettem fagyasztottat, fél kg 799 ft volt, ráadásult tök savanyú, a fele éretlen. Szóval egyenlőre maradok a bébiételnél, az még mindig olcsóbb és finomabb.
2009. márc. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
inkább add neki az üvegeset amíg nem tudsz zöldségesnél venni szerintem. a konzervek agyon vannak cukrozva, azért nem igazán jó a babának, a fagyasztottak pedig általában tök ízetlenek. Addig max adj neki másfajta gyümit. Én mondjuk azt szoktam cisnálni, hogy veszek banánt, almát zöldségesnél, az őszibarackot, szilvát, ilyesmiket meg megveszem üvegesben, és összekeverem neki a gyümiket.
2009. márc. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!