Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyobb, járni tudó babád...

Nagyobb, járni tudó babád mennyire koszolja magát össze (estére)? Mennyire vagy laza ebben a kérdésben?

Figyelt kérdés
2011. júl. 5. 23:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Az enyem 20 honapos, nem tudom hogy ennyire nagyra gondoltal-e, o nagyon osszekoszolja magat. Direkt olyan ruhakat adok ra amiket nem sajnalok, hadd jatszon, hadd elje ki magat, fedezzen fel mindent amit akar. De vannak szep ruhai is, azokat nem vesszuk fel a jatszoterre.
2011. júl. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nagyon. De hát ezért gyerek. Nem is veszek neki drága ruhákat, maximum egy-kettő szebbet, a többi javarészt turis. Így nem sajnálom, had legyen gyerek a gyerek.
2011. júl. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én attól akadok ki,ha a lakásban koszol össze valamit,pláne takarítás után 5 perccel. Csokit eszik,kajás kézzel megfog valamit,stb. Ruháit annyira nem sajnálom. Nagyszülőkkel rosszabb ruhákat adok rá,mert őket nem érdekli,mindig mondják "van aki kimossa"! Na persze. -Bizti nem zavarna ennyire,ha nem kerülne minden tripla energiámba,mivel hamarosan szülök.
2011. júl. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az én fiam 21 hónapos. Most, hogy ilyen gáz az idő, így nem nagyon megyünk ki játszani az udvarra, sétálni megyünk csak, meg boltba, ilyenek...

Viszont ha jó idő van, akkor tetőtől talpig koszos, a haja tiszta homok, az arca maszatos a fáról-bokorról "lelopkodott" gyümölcstől. Jó időben csak 1 póló van rajta. Most melegítő, de így is koszos lesz estére, mert ahogy eszik... :D

Én laza vagyok, hagy koszolja csak össze magát. Télen is a latyakban ugráltunk, ha nem esik, akkor most is a pocsolyákban ugrál, matat...

2011. júl. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Járni tudó baba már inkább kisgyerek, nem baba! :))


Szóval az enyém 2,5 éves, lány. Szépen tisztán indulunk el mindenhova, nagyjából vigyáz is a ruháira, ha koszos lesz a keze, jön, hogy "anya töröld meg". De ha mondjuk elúnja magát a fűben, mig várjuk a buszt, és meghemperedik, nem érdekel, hadd csinálja. (csak kutyagumi ne legyen, akkor nem engedném). A játszótéren evidens, hogy koszos lesz, ott semmiért se szólok rá...


De ma a villamosmegállóban akart hemperegni a Boráros téren a betonon.. fehér ruhában. Na azt azért nem engedtem meg neki :)


De sokat mosunk, az tény :)

2011. júl. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Átlag napi 2 szer öltöztetem át mindkét gyerekem ha játszóterezés van- főleg a homok az alaptomos és a gyümölcs- a kicsi mindig minden kaját elken akár kap előkét akár nem az etetőszékben is. Nekem ez a könnyebb mint a fegyelmezés, így is folyton kell valamiért szólni.Egy egyév körülit felesleges még presszionálni a tiszta ruhával, a 2,5 évesemet már zavarja ha nedves a ruhája, vagy nagyon piszkos ezért igyekszik vigyázni rá..
2011. júl. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
10 hos a lanyom, totyog ossze-vissza. Naponta legalabb 3x cserelunk ruhat, mert maszatol a kajaval, gurul keresztul kasul a foldon, jatszik a homokban, nyuzbalja a kutyat,stb. Soha nem szolnek erte, ha a legjobb ruhajat is koszolna ossze, majd megtanul vigyazni nyagyobbacska koraban, addig had elvezze a jatekot korlatok nelkul.
2011. júl. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

mi meg úgy vagyunk vele, hogy ilyen rossz időben csak a kertben vagyunk :D

rettenetes, elázik, összesározza magát, a vizes homokozóban ül aztán átmegy a sárba homokozni...

nagyon koszos, tetőtől talpig retkes:D

engem nem izgat, mikor feljövünk, lefürdetem, délután és este is

2011. júl. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
14 hós a lnyom. naponta 2-3-szor zuhanyoztatom és öltöztetem át. Engem bosszant, ha pont indulás előtt önti le magát:). Egyébbként hagyom "élni", nekik még lételemük a játék, a szó szoros értelmében..
2011. júl. 6. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!