Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Férfiak, akik ott voltak a...

Férfiak, akik ott voltak a szülésnél! Milyen élmény férfiként ott lenni, amíg a feleség vajúdik, és szül?

Figyelt kérdés
2011. júl. 12. 23:56
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Ja, és azóta még jobban becsül, hogy saját szemmel látta a fájdalmas utat a bébink megszületéséig.
2011. júl. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
87%

" 2 gyermekes apukának"


Megkönnyeztem a soraidat!

Szerencsés a feleséged!:)


14 hónapos kisfiú anyukája!

2011. júl. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
79%

Én is pityeregtem kicsit... :)

Sajna nálunk császár volt és a párom nem lehetett bent, de talán a következőnél. Jó lett volna ha ott van mellettem!

2011. júl. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
Tényleg örülök ha segíthettem, azt pedig, hogy könnyeket kapnak a soraim nem is gondoltam volna. :)
2011. júl. 15. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 L.Thomas válasza:

Én sem voltam bent a szülésnél mivel császár volt be sem engedtek ! Akkor én sem vagyok férfi ???

Kicsit át kéne az illetőnek gondolni amit mondott nem ?

Amúgy isteni érzés szégyen vagy nem én még sírtam is !!!

Ez van..... :)

2012. jún. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

Császár esetén nincs tudatánál az anya, ergo nem támogatod, nem segíted úgy mint egy (akár) több órás szülés esetén. Teljesen más tészta.


Kicsit át kéne gondolni miket írsz, mielőtt füstölögsz, mert kevered a szezon a fazonnal.

2012. jún. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Bocs,hogy off,de az utolsónak:már miért né lenne magánál az anya császárnál?az esetek nagy részében ma már nem altatasban végzik,sőt sok helyütt az apuka(kísérő) is bent lehet,ha akar,vagy ha nem,akkor a műtő előtt varakozhat.ez is segítség,nem?
2012. aug. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

Ha nem is altatásban, de mivel ez már műtét anno nem lehet bent az apuka.

Persze lehet, hogy elmúlt évek alatt ez is megváltozott, de néhány éve erről szó se lehetett még.


Tényleg bent lehet most már akár az apa császárnál is?

2012. aug. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!