Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik szín lenne jobb egy...

Melyik szín lenne jobb egy kislánynak (babakocsi kérdés)?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Nekem a piros tetszik jobban,de a párom azt mondja,hogy az nagyon nőies,Ő azzal nem fog elmenni sétálni....

A rózsaszín is tetszik,de azzal szerintem a párom még inkább nem vinné el...

Most arra is próbál rábeszélni,hogy a hordozót vegyünk bézs színbe legaláb,de ha azt rátenném a babakocsira,akkor olyan furi lenne a piros pelenkázótáskával és a piros bevásárlótáskával(már ha a pirosat vesszük),nem?


Szóval,piros vagy bézs?

Szerintetek melyik lenne a jobb?


Köszönöm!


2011. júl. 13. 14:11
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Piros


Ez unisex szín, nem lányos. A rózsaszín már az:)


A bézs nagyon világos, igaz hogy ha süt a nap, annyira nem szívja be a meleget, de nagyon könnyen piszkolódik, moshatnád elég sűrűn.

2011. júl. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Lila :-D

De ha bézs és piros közül kell választani, akkor piros szerintem. Nem annyira lányos szín, mint mondjuk a rózsaszín lenne.

2011. júl. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Feketét semmiképpen! Nagyon szívja a meleget. És komor szín. Babának tuti nem választanám.
2011. júl. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Piros!

Az én lányomnak ciklámen babakocsija van, de férjem nemhogy lebeszélt volna, hanem ő ragaszkodik minden téren a nőcis babaholmikhoz:)

2011. júl. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

szia!

én is ilyen kocsit veszek a fiamnak:)pirosban!

szerintem unisex szín, nem nagyon értem a párodat pláne hogy kislányotok lesz :O

2011. júl. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
A piros. Egyébként ha megszületik a baba a párod tuti nem fog foglalkozni azzal, hogy milyen színű a babakocsi. Mindenhol fogja tologatni a picit a büszke apuka! :)
2011. júl. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

piros!!!!Nekem bézs van és 3 nap alatt tiszta mocsok:(((

Azt nem szégyelné a férjed?Hogy egy 250 ezer forintos retkes babakocsiban sétáltasson:DDD???

2011. júl. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nekünk piros babakocsink volt,most rózsaszín-szürke sportkocsink van, a férjemet nem zavarja a színe.
2011. júl. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

naná hogy piros :)

igaz másban, de nekünk is piros a babakocsink a lányunknál. a bézs is szép, de igen kényes anyag. gondoljatok arra hogy mi van ha valamit rágcsál benne vagy csak picit maszatos kézzel hozzáértek a kocsihoz!


a férjed meg a babájára legyen büszke :)

2011. nov. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
:)
2016. aug. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!