Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az anyatej ugyanolyan édes...

Az anyatej ugyanolyan édes ízű, mint a csecsemőtápszer?

Figyelt kérdés
Megkóstoltam a tápszert az előbb.. nekem borzasztó cukros íze van.. :( Mivel ízesítik vajon? És az anyatej is ilyen édes lehet?
2009. márc. 31. 22:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Édes az anyatej,de én amit kóstoltam egyszer beba tápszert az egy kicsit kesernyés volt!
2009. márc. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is csak az anyatejről tudok nyilatkozni. Hát az finom édes, ezért is ragaszkodnak később is az édes ízekhez.
2009. márc. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, hogy írtál. Nekünk Humana HA Start van, és nagyon édesnek találom. Lehet, hogy a 4 hónapos kislányom ezért nem fogadja el a teát cukor nélkül? :(


Lehet, hogy meg kéne próbálkoznom akkor a Ti általatok használt tápszerrel. Nem akarom, hogy az édes ízekhez szokjon hozzá. :( Amúgy már kap almát-banánt, és az is édes...

2009. márc. 31. 22:37
 4/7 A kérdező kommentje:
Neked is köszönöm.. Akkor viszont lehet, hogy meg sem inná a nem édeskés tápszert.. (csak túlféltem, nehogy cukorfüggő legyen nekem!) :)
2009. márc. 31. 22:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Az első vagyok,1 éves lesz a kisfiam még szopizik,de az édes ízeket mégsem eszi meg!Gondolok itt pl.ha édes a borsó leves,vagy a Hipp joghurt ,puding ezeket nem eszi meg!Érdekes,nem?
2009. márc. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen, ez tényleg érdekes! :) És miket szeret enni?


Nálunk a szopi sajnos csak 3,5 hónapig ment, de végig hozzátáplálással, mert kevés volt a tej. A végén pedig már a cici látványától is ordított, így "feladtam" a küzdelmet. :( Pedig szerettem volna legalább 6 hónapos koráig anyatejjel táplálni.. De hát ez van, már túltettem magam rajta.

2009. márc. 31. 22:46
 7/7 anonim ***** válasza:

Az internet ezt írja az anyatej ízéről:


A tápszerek ízbeli egyhangúságával szemben az anyatej íze mindig más és más, attól függően, hogy az anya mit evett éppen. Kísérletek bizonyították, hogy a csecsemők szeretik ezt a változatosságot (pl. többet és többször szopiztak miután a mama fokhagyma kapszulát nyelt le) és ennek fontos szerepe lehet az ízlelés fejlődésében is, hiszen kicsit már „felkészít" azokra az ízekre, amik várnak rá, ha egyszer elkezd szilárd táplálékot enni.

2009. ápr. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!