Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6hós babám ma leesett az...

6hós babám ma leesett az ágyról? Férjem szerint borzalmas anya vagyok? Most valóban én is így érzem

Figyelt kérdés

Eddig még sosem fordult elő ilyen! Ma délután elaludt(nagyon nyűgös volt) ezért a nagyágyban, én pedig nagyon éhes gondoltam kiszaladok a a konyhába csinálni egy szendvicset, körülbelül 2percvolt az egész,siettem vissza, addigra a földön feküdt a fiam,és sírt.

Felvettem megnyugtattam, azóta nem sírt,szerintem csak megijedt, ha nagyon megütötte volna magát, tovább sírt volna.

Férjem hazajött elmeséltem neki, és teljesen kiakadt hogy milyen rossz anya vagyok,meg szegény gyerek...

Veetek voltilyen?

persze én is nagyon megilyedtem, de az a lényeg hogy nem lett semmi baja.


2011. júl. 15. 21:28
1 2 3
 21/21 angyalka3 válasza:
Szia, egyáltalán nem vagy rossza anya, az én kisfiam most 2,5 éves, és nagyon mozgékony, néha én is megijedek attol, hogy rossz anya lennék, de ahogy hallom más anyukáktól nagyrészt elő szokott ez fordulni, nem lesz semmi probléma, szerencsére, csak edződik a vadregényes élethez a kicsi :) a férjedtől egyáltalán nem kellett volna ezt kapnod!!
2012. febr. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!