Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos babátokkal 1 szobába...

8 hónapos babátokkal 1 szobába alszotok vagy külön?

Figyelt kérdés
Ma nekünk át kelet hozni a gyerekszobából az ágyát, mert 2 napja minden este hiszi volt, tegnap is úgy aludt csak el hogy mellém fektetem de viszont ezt nem akarjuk hogy rá szokjon. Most ki próbáljuk így is hogy fog viselkedni este.
2011. júl. 16. 18:10
 1/5 bix válasza:
két kollégának is van már gyereke, az egyik 2 évig velük aludt, nem kell mondjam hogy mennyire volt gáz, és nem csak a házaséletük miatt... a másik be se vitte, volt párszor hiszti de elég lazán kezelték mindketten, azóta balázs is már 3 éves, teljesen normálisan szunnyad a saját szobájában. monjuk volt gyerekőr nekik, azt mondták az sokat segített krisztának is hogy nyugodt legyen
2011. júl. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy a két szóba egymás mellett van. Nincs ajtó csak egy függöny a két szóba közt. Addig gondoltam ezt míg párom mostani munkahelyén van mert 12 órázik és van hogy 11 ig. is mondja a magjáét a kicsi és nincs kipihenve a párom.
2011. júl. 16. 18:33
 3/5 anonim ***** válasza:

Első gyerkőccel egy másfél éves koráig egy szobában aludtunk, így tudtuk csak megoldani, de nekünk ez nem okozott gondot, a baba aludt éjjel, jó alvó volt. A házaséletet sem zavarta és semmit.

A második babát csak egy évesen sikerült berakni nagy tesóhoz, mert ő éjszakai életet élt, és inkább azt választottuk, hogy a nagylány tudjon aludni, mint mi...

2011. júl. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát, ha magad mellé fekteted, rá fog szokni. És csak jobban fog hisztizni, ha ismét külön teszed.


Külön alszik. Amíg éjjel felébredt szopizni, én aludtam nála, de csak az ágya mellett, majd amióta átalussza az éjszakákat (kb 10-12 hetes kora óta), azóta én apával alszom, és nyitva van az ajtó, hogy halljuk, ha felébred hébe-hóba.

2011. júl. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én kislányom másfél éves, a kezdetektől külön szobában alszik, de vannak még a mai napig is olyan éjszakák, hogy felsír, pedig klassz alvókája van. Erre az esetre van a szobájában egy kanapé amit mindig kinyitva tartok, és ha zűrös az éjszaka átmegyek, kiveszem magam mellé a kanapéra, és szunyálunk reggelig. Nem hagyom sírni, magammal sem akarok kiszúrni, hogy órákat töltök az ágya mellett, és nem szokott hozzá. Van, hogy 2 hétig egyszer sem kell bemennem, de van mikor egymás után 2-3 éjszaka is. Szerintem rendszeresíts egy matracot mellette, és ha sír vedd ki magad mellé, vagy ne vedd ki csak feküdj mellé, érzi, hogy ott vagy és megnyugszik. A babáknak szükségük van az anyukájuk közelségére, ez ilyen egyszerű, 18 évesen majd nem akar melletted aludni:))))
2011. júl. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!