Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a praktikusabb hajviselet...

Mi a praktikusabb hajviselet baba mellett? Rövid vagy hosszú, amely össze van fogva?

Figyelt kérdés
Tudom, a rövidnél gyakrabban kell fodrászhoz járni, de mégis, kinek mi válik be inkább?
2009. ápr. 2. 16:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem a hósszú vált be, mert összelehet fogni. A rövidet be kell álitani ha mész valahova.:)
2009. ápr. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szülés előtt évekig növesztettem a hajam, mert marha lassan nőtt, de tényleg, végre megnőtt, ám szülés után 2 hónappal le is vágattam, praktikuságból, időm is alig volt megmosni, utáltam vele foglalkozni, elég "bajom"volt.De nem bántam meg.Így is a babóm kihúzgálja a maradéknak a felét.
2009. ápr. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én lusta vagyok bíbelődni a hajammal, meg fodrászhoz sem szeretek járni, így nekem félhosszú hajam van, amit össze tudok fogni, így nem zavar semmiben.
2009. ápr. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nekem hosszú és összefogom, de egyébként szerintem mindegy. Ami neked jobban bejön inkább azt válaszd. A röviddel tényleg sokat kell fodrászhoz járni. Lesz annyi időd?
2009. ápr. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
16:09-es vagyok, persze nem fiúsra vágattam csak fülig érőig, azzal nem kell foglalkozni annyit, nem kell beállítgatni, ja és nagy hasznát veszem a száraz samponnak (nem kell annyit hajat mosni).
2009. ápr. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Bocsi a sok hibáért, beakad a billentyű:P
2009. ápr. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A száraz sampon tényleg jó dolog, én is használom :)
2009. ápr. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
16:09-es jaja, csak kevesen ismerik...(legalább kicsit reklámoztuk).MAGYAR TERMÉK! :-)))
2009. ápr. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mivel baba mindig húzza és nincs idő max csak összefogni, ha mentek vlhová, eleinte a hosszú. Most /5hós/ vágattam le fazonra, mert már van időm magamra is, de azért biztonság kedvéért még ott van a hajgumi :-)
2009. ápr. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem hosszú volt, de amikor már 10 hós lett a babám, levágtam. Egyszerűen nem volt időm se kedvem se a hajmosáshoz, szárításhoz. Iszonyatosan hullot, mindenhol az én hajszálaim virítottak. Meguntam!

Szerencsém van, mert bár nem vagyok fodrász, de ügyesen le tudom vágni magamnak. Persze nem fiúsan tüsirövid, olyan 5-10 centis.

Nem kell annyit bíbelődni vele reggel, mint a hosszú hajammal.

2009. ápr. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!