Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szép név az Iván? Adnátok a...

Szép név az Iván? Adnátok a gyereketeknek? Milyen ember/ki jut róla eszetekbe? Ha ismertek ilyen nevű embert, milyen a személyisége?

Figyelt kérdés
2011. júl. 19. 11:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

A jóképű nőgyógyászom :D

Amúgy nem adnám a gyerekemnek.

2011. júl. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
nekem nagyon tetszik,de a férjemnek nem tetszett,így kihúztuk a listáról.volt egy iván osztálytársam,nagyon bírtam.okos,de nagyon lassú ember
2011. júl. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én nem adnám a nevet, mert nem tetszik, ráadásul a Sztojka Iván jut eszembe róla:/:)
2011. júl. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik ez a név,adnám is a fiamnak de nemillik a vezetéknevünkhöz.Egy Ivánt ismerek,(kb 30 éves)szimpatikus,dolgos ember!
2011. júl. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Nekem valahogy nem tetszik.. Nem tudom miért..Bocsi. A Bence pl. jobban tetszik.
2012. jún. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én egy két méteres szakállas orosz katonára asszociálok róla. Egyébként teljesen jó név. Nem hiszem, hogy egy név bármi hatással lenne a személyiségre, hacsak nem csúfolják miatta.
2015. márc. 15. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Igaz kicsit kesve, de nekem tetszik. Apam egyik munkatarsa Ivan, regebben nem tetszett, de a kedvenc enekesem utan (Ivan Moody, nem Fenyo) megtetszett, es akar adnam is a fiamnak, de masodik keresztnevkent. Vagy a kistesojanak. Szemelyiseg ugy nagyon nem ugrik be, konkretan maga az enekes :)
2017. aug. 27. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!