Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudnám átszoktatni a...

Hogyan tudnám átszoktatni a babámat az esti kései evés helyett egy kora reggelire?

Figyelt kérdés
Eddig fél 7kor fürödtünk, utána kaja, majd 9-10 órakkor még egy evés és aztán alvás. Most az óraállítás miatt elég későre esik már az utolsó evés, ezért szeretném, ha ez már elmaradna, illetve átrendeződne az evések időpontja. Hogyan tudnám ezt elérni? 5 hónapos a babám, néhányszor már átaludta az éjszakát, néha még egyszer felkel enni. Ettől függően 6-7szer eszik naponta.
2009. ápr. 2. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem is 5 hónapos és én már sürü pépet adok neki cumis üvegböl este és így hajnalba kell fel 5-6 körül laktato lehet a pép
2009. ápr. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem igazán az a bajom, hogy nem alussza át az éjszakát, hanem az, hogy este későn fekszik le. Tegnap pl. háromnegyed 11-kor aludt el, 10-kor evett. Reggel 6-kor felébredt, odaadtam a cumiját amíg elmentem a mosdóba, mire visszaértem elaludt, és negyed 10-ig aludt. Szóval nem az a gond, hogy keveset alszik egyhuzamban, hanem az, hogy későn alszik el.
2009. ápr. 2. 20:56
 3/5 anonim ***** válasza:
értem de gondoltam ha sürüt kap fürdetés után hátha nem kéri még este 10-kor, én ugy veszem észre az én babámon hogy ha fürdés elött evett tápszert , akkor is elfogad fürdés utána is pépet a két etetés között nem várja meg 4 órát este
2009. ápr. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a fürdetést előrébb hozni. Hátha egy kicsit rögzült benne, hogy fürdés, evés és kb. 2 óra múlva újra evés. Ha nem jön be, akkor fürdesd később és lehet már nem lesz kedve felkelni enni. Bár ezt nem hinném. Az én 5 hónapos kislányom is fel kel minden éjszaka! :-)))
2009. ápr. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
akarom mondani: felkel
2009. ápr. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!