Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pár napos/hetes babátokat ti...

Pár napos/hetes babátokat ti is fürdettétek már meg a mosogatóba kiskád helyett?

Figyelt kérdés
Már többszőr észre vettem,hogy az egyik ameikai műsorban több anyuka is ott fürdette este.csak én nem tartom ezt normálisnak?
2011. júl. 21. 14:15
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Hát nekem az annyira nem durva,hogy a szívemhez kapjak.

Olyan esetben simán el tudom képzelni,amit írt egy válaszoló,hogy elutaztak és nem volt kis kád. Sok helyen csak zuhanyzó van. Az meg barom kényelmetlen lehet, guggolni a tálcánál, meg bedugni,ha egyáltalán lehet stb.

Akkor inkább én is kipucerájoznám a mosdót és kb. 5 perc alatt lefürdetném a babát. Nem áll meg ettől a fejlődésben!:)

2011. júl. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Mki mosogatóban mossa a kezét?:) Mert nálunk a mosogató kint van a konyhába, a mosdó meg bent a fürdőszobában. A mosogatóban koszos edényeket teszek, a mosdóba meg megmosom a kezem. (max. szappanragacsos). Hát azért a kettő között van némi különbség...

Mosogatóban soha nem fürdetném, de csapban -ha nagyon muszáj -igen.

2011. júl. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

na de a kórházban nem áztatja senki a sült húsos tepsit.

meg ott persze hogy kell a kényelem mert lehet hogy 25gyerek van.

de otthon tuti nem.

2011. júl. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

az igaz,hogy a kórházban is csap alatt fürdetik.

de amit én láttam az az volt,hogy bele is ültették..!

Az megint más,ha kényszer megoldásként választják,ahogy az egyik válaszoló is írta.

2011. júl. 21. 14:30
 15/22 anonim ***** válasza:
NEM! És ha pl. fürdetés közben pisil/kakil (enyém szokott), utána ugyanott mosogatsz, mosod a zöldségeket/gyümiket? ÁÁÁÁ! Beeg dolog! Olyan volt, hogy külföldön nyaraltunk, és a 7 hós lányomat a mosdó felett próbáltam lefürdetni, mert csak zuhany volt, de ő azt sem tűrte! Így párommal együtt zuhanyoztattuk le a zuhanyzóban! De mosogató? Én még ilyet filmben sem láttam!
2011. júl. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Elmosom a gyereket,mint a koszos poharat????jajj,neeemmm.

Nemsoká megyünk nyaralni,csak zuhanyfülke lesz,visszük a felfújható kismedencéjét és abban fog fürdeni,nem foglal sok helyet.

2011. júl. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

A helyükben én a mosogatógépbe tettem volna :o) A 3 férfi és egy bébiben is mosogatóban csutakolták a kiscsajt:o) Haha, szerintem filmben vicces, de életben nem nyomnám bele az szent.

Viszont olyan nekem is volt már hogy a mosdóba tettem és lemostam a barnamacit, mert nyakig hasmarsozta magát, a kád viszont olyan mély, hogy tuti beleejtettem volna.

2011. júl. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Nyaralásunknál nálunk is csak zuhanyfülke volt, és a felfújható kis csónakjában fürdettem!!! De mosogató? Legutolsóként sem mosnám le afelett!
2011. júl. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
a legjobb mikor kijön a védőnéni és látja,a mienk ott padlót fogna az tuti.
2011. júl. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
ez nem film volt hanem a tini mamik című műsorban láttam.
2011. júl. 21. 19:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!