Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabás anyukák Írországból?

Kisbabás anyukák Írországból?

Figyelt kérdés

Elnézést,hogy itt teszem fel a kérdésem,de itt nálunk egyetlen egy olyan fórum sincs(vagy én nem találtam még meg)ahol a kisbabás anyukák esetleg fórumoznának valahol vagy találkoznának.

Aki esetleg itt kismama és unatkozik én East Corkban lakom,van egy 4.5 hónapos fiam és egy nagyobb aki már kis iskolás.Ha van kedved írj nekem én szívesen találkozom és beszélgetek bárkivel.

Elnézést ha rossz kategóriába írtam!


2011. júl. 21. 21:53
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Igaz,az ismerősöm aki Mo-ra ment vissza szülni,de itt volt kismama és itt végeztette ela vizsgálatokat,ő is terhességi cukorbeteg lett,kapott a kórházból ingyen felszerelést,hogy egy nap X alkalommal végezze el a vércukor mérést és hatante kellett ellenőrzésre járnia ezmiatt.Tehát van azért macera,ha gond van a terhesség alatt...Én szerencsés voltam és mindkétszer megúsztam ezt.
2011. júl. 22. 10:20
 12/14 A kérdező kommentje:
*hetente...elnézést
2011. júl. 22. 10:21
 13/14 anonim válasza:
sziasztok!mi pár hónap múlva szeretnénk kiköltözni épp ma vettük meg a páromnak a repjegyet:)van egy 3éves kislányom is.szívesen leveleznék bárkivel aki már kinnt és tud esetleg tanácsot adni vagy barátkozna..:)szép estét mindenkinek!
2011. szept. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
szia! régen néztem már be,kissé le is ült a beszélgetés... :) Bátran kérdezz,ha tudok segítek! ;)
2011. nov. 10. 19:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!