Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szagtalan pelenkatárolót...

Szagtalan pelenkatárolót tudtok vhol olcsón? Kicsi lakásunk van, messze a szemétledobó, és most már nagyon kellemetlen szag van otthon. Debreceni vok

Figyelt kérdés
2009. ápr. 5. 10:46
 1/6 anonim ***** válasza:

rendelhetsz az interneten.

Ha beírod a googleba, hogy "pelenkatároló, webáruház" akkor kiad egy csomó helyet ahol rendelhetsz.

2009. ápr. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2009. ápr. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

mi 4500 forintert vettunk Tommee Tippee Pelenkatartót ( [link] én nagyon szeretem, mert elveszi az összes szagot. (épp ma fogyott ki belőle a zacskó, 1500 ft újratölteni, napi 7x cserélek pelust, így kicsivel több, mint 3 hétig bírta).


Ugyanez hasonló árban kapható aventes is, nemhiszem, hogy lenne különbség, nem is emlékszem miért, de valamiért mi mégis ezt választottuk hosszas vacillálás után, talán praktikusabb volt, vagy egyszerűbb használni, már nem emlékszem.

2009. ápr. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
angelcare, nem avent, elnezest
2009. ápr. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
(mindkettő van a debreceni brendonban, ha újat szeretnél venni)
2009. ápr. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Szerintem nagyon jó, olcsó, mi reklámszatyrot használunk bele és abszolút szagzáró! Ha nem jönne be a link: Rotho Pelenkatartó vödör, 3990 Ft. Lehet kapni máshol is, a Brendon nagyon drága.

2009. ápr. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!