Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem egészen 9 hónaposnak elég...

Nem egészen 9 hónaposnak elég lehet a napi egy alvás?

Figyelt kérdés
Max. egy órát alszik egyhuzamban, esetleg másfelet, de a 40 perc a legjellemzőbb. Délelőtt és délután fektetem le, cicin alszik el sajnos és délelőtt is totál álmos meg délután is, mégis amint elalszik, max két perc és tombol a kiságyban. dumál, mászik, feláll, sikongat. én már lassan csak bőgni tudok, merthogy ez a felélénkülés nála eltart vagy 10-20 percig, utána nyűglődik a következő alvásidőig. tegnap odáig jutottunk, hogy délelőtt aludt 5 percet, délután 13-at. közte meg 40 percet, ebédidőben. tudom, hogy az altatását nagyon elrontottuk :-( képes akár 2 és fél 3 órán keresztül is sírni, egyértelműen illik rá a többemberes baba minden kritériuma. akinek szintén ilyen gyereke van, tudja miről beszélek. az úgy nem emgy, hogy lerakom és alszik, mert ha nyugtatva van, akkor se nyugszik meg igazán, folyamatos készenlétben van, mindemellett döbbenetesen akaratos is. néha már azt gondolom, kövezzetek meg, hogy beteg. mert ez így nem normális. kétségbe vagyok esve és az idegösszeomlás határán érzem magam időnként. most már akkor se könnyebb, ah a párom itthon van. ja és már babakocsiban sem alszik el, mert a világ túl érdekes és inkább nézelődik, le sem lehet fektetni, mert akkor rögtön torkaszakadtából ordít. ha csak nézelődik és úgy fárad el, akkor azért ordít, mert álmos, de nem tud elaludni. múltkor másfél órát sétáltam vele, abból 1 és negyed órát ordított vagy nyöszörgött, vagy vergődött és negyed órát nézegetett. másfél óra után aludt el, mikor már kábé az utcán bőgtem és 20 perc múlva folytatta a műsort. ekkor persze feljöttünk. itthon is nagyjából ez van. szóval az nem működik, hogy leteszem-felveszem vagy hogy ötperceknént megsimizem vagy tudom is én, mert párhetes korában is képes volt arra, hogy inkább egész nap nem aludt. A helyzet éjjel sem jobb, főleg mostanában. és már a cici sem segít, mert ha jóllakik, akkor harap.SEGÍTSETEK! kizártnakt tartom, hogy mindez csak azért van, mert elrontottuk. szerintem ez sehogy se egészséges. és mindez akkor még rosszabb, ha mint ma is, rossz az idő. ha süt a nap, akkor nem ilyen gáz, akkor kezelhetőbb.
2011. júl. 29. 11:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szia, ha jól gondolom nem vált be a bogyó, különben már biztosan beszámoltál volna a sikerről... :((( Nagyon sajnálom!
2011. aug. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
még vártam a beszámolóval ,mert a siker vegyes és egy nátha is közbejött. valamit hatott, de egetrengető változások nem történtek. néha előfordul, hogy éjjel csak egyszer ébred, de ált kétszer, ami sokkal jobb, mint eddig volt. nappal 20 perc alvás után felébred, de visszaaltatható. most meg megint a mensis szopisztrájkkal küzdünk, szóval ... ja, mindig van valami :-DD
2011. aug. 26. 12:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!