Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi történt 21 hónapos kislányo...

Mi történt 21 hónapos kislányommal? (alvás)

Figyelt kérdés

Végigaludja az éjszakákat már 8 hetes kora óta, csak akkor kelt, ha beteg volt, jött a foga.

Mostanában felkel hajnal 1 körül és 3-4 ig ébeen fent van fekszik az ágyában de ott kell ülnöm melette, külön alszik fél éves kora óta napközben 1* alszik 2 órát.


2011. aug. 2. 09:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! gyerekem van a nagyobbik kettőnél nekem is volt ilyen,ne aggódj el fog múlni.Sokminden befolyásolhatja ezt,a frontok,az ami napközben történt vele stb.Lehet hogy éjjel felébred és fél.Én beszereztem egy éjjeli fényt amit kicsit besötétitettem hogy épphogy világitson,de lássa akicsi hogy hol van stb.Nekem pl. télen volt ilyen és rájöttünk hogy éjjel ha bekapcsol a konvektor arra ébred,és az pattog,ő meg fél:)megtaláltam rá a megoldást,melegebb ruha,zokni,és levettem őrlángra hogy ne kapcsoljon be éjjel.Már aludt is.Lehet hogy álmodik és azmiatt ébred.Próbáld megfigyelni mi lehet.Énekelj neki halkan ,altatót,simogasd,nem tudom neki mi válhat be.De előbb-utóbb elmúlik.Kitartást!
2011. aug. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez most nem nagy segítség, de kisgyerekeknél csak a változás állandó... A nagyobbik lányom 3,5 éves, 6 hetes kora óta átaludta az éjszakát, de voltak azért rövidebb időszakok, amikor felébredt erre-arra. Volt pl a rágófogak áttörésekor (sose sírt pedig, de aludni nem tudott tőle. Aztán mindig utólag vettük észre, hogy kibújt egy) aztán 2 éves kora körül elkezdte zavarni a sötét... kapott éjjeli fényt. Elég sok minden lehet az oka a nemalvásnak, de általában visszaáll a rend magától.
2011. aug. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!