Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hisztek a borostyán láncban?...

Hisztek a borostyán láncban? Eddig nem hittem, de most már nem tudom.

Figyelt kérdés

Kislányom 9 hetes korától átaludta az éjszakát. Úgy, hogy este 9-től reggel 6-fél 7-ig, és nem ébredt enni sem.

Aztán kb. 4 hónaposan újra elkezdett ébredni, akár 2-3 alkalommal is, és sokszor éhes is volt. Nyűglődött, nehezen aludt vissza.

Ez ment 5 hétig, aztán úgy gondoltam, kipróbálom a borostyán láncot. Első éjjel még felsírt álmában, másnaptól már csak enni ébredt, és aludt tovább. Eltelt 1 hét, és átaludta az éjszakákat 8-tól reggel 6-fél 7-ig.

Ez a lánc miatt lehet? Vagy más oka van?


2011. aug. 3. 08:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hiszek benne, van is nekünk. Amit sokan nem tudnak, de az enyèmhez adtak egy kis leíràst hogy összeszedi a babàròl a kô a negatív dolgokat ezèrt tanàcsos naponta alig folyò víz alà tartani egy percre...
2011. aug. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszi, ezt kipróbálom.

Amúgy érdekes, mert egyik este fürdés után elfelejtettük visszatenni rá. Felébredt éjjel enni, és utána alig aludt vissza. Kb. 1 órát forgolódott, vergődött. Pedig amúgy jóformán félálomban evett.

Nagyon nem hittem eddig benne, szkeptikus voltam, de most már úgy gondolom, nem hülyeség. :)

2011. aug. 3. 09:57
 13/14 anonim ***** válasza:

Hogy lehetséges az, hogy felakasztotta magát?

Eleve nem szabad csak olyan hosszút venni, ami épphogy picit nagyobb a nyakánál. Az állán ne menjen föl, hogy a szájába ne tudja venni!

De ehhez nem sok ész kell, hogy valaki rájöjjön...

Nem az a felelőtlenség és balesetveszélyes, ha valaki borostyán láncot tesz a gyerek nyakába, hanem az, ha nem megfelelő méretet vesz!!!

2011. aug. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Egyetértek. Nem véletlenül van kb. 8 féle méretben. A lányomé egy picit hosszú, de nem annyira, hogy a szájába vegye. Meg inkább hátul lóg egy kicsit.
2011. aug. 3. 14:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!