Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzátok is bejelentés nélkül...

Hozzátok is bejelentés nélkül állít be a védőnő?

Figyelt kérdés
Még először "elnéztem" neki,de mostmár mindig ez van.Volt,hogy konkrétan a wc-n ültem,onnan ugrasztott le,meg ha nem megyek ki,akkor hív telefonon.Nagyon kellemetlen,hogy nem mondja mikor jön,és engem zavar,de nagyon.Nálatok is van/volt így?
2011. aug. 4. 07:41
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
Hát tudod a tanácsadáson nyilván nem üt vág senki egy gyereket, tiszta ruhában viszi, stb. De lehet, hogy otthon disznóól van -nem csak káosz, hanem rendes mocsok. Ezen kívül az otthonában mindenki lazábban, őszintébben viselkedik, könnyebb észrevenni, ha valami gond van. De lemondhatsz a védőnői szolgálatról.
2011. aug. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
Előtte mindig felhív, hogy itthon vagyunk-e? Ha igen, akkor indul is, ami 5 perc autóval. Feleslegesen nem indul el.
2011. aug. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%
Köteleségük, hogy néha "rajtaütésszerűen" jelenjenek meg. Az meg már Murphy, hogy pont akkor, mikor WC-n ülsz. Van aki egyébként túlzásba viszi ezt a bejelentés nélküli megjelenést, ilyenkor szólj rá
2011. aug. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Klárika, megtenné hogy felhív, mielőtt jönne? Pistike elég rosszul alszik mostanában éjjelente, emiatt ha napközben alszik, én is lepihenek. Olyan rossz felriadni a csengetésre.
2011. aug. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Igen tudom,hogy le lehet mondani,akkor meg jön a gyámúgy :S Legalábbis így hallottam,és problémát sem szeretnék,hiszen lesz még baba.

Nekem nem kell,hogy előtte napokkal szóljon,hanem akkor szóljon előtte 10 percel,hogy most indul.Engem nem zavar,ha nem ágyazok be (ettől aztán gondolom nem vagyok rossz anya) de van mikor még nem mostam fogat,hálóingben vagyok,torna után csatak izzadt vagyok - na ilyenkor jól esne ha szólna.


Elhiszem,hogy kell néhány rajtaütésszeráű látogatás,először ezért is nem bosszankodtam rajta,na de könyörgöm,nálunk aztán semmi gond nincs az égvilágon,ha ő valamibe bele tudna kötni (egyébként nem teszi) akkor megemelem előtte a kalapom.

2011. aug. 4. 08:19
 16/33 anonim ***** válasza:

Nálunk csak egyszer jelentette be a 6 hónap alatt, hogy jön és akkor se jött. Szóval a miénk is váratlanul állít be a kezdetek óta. Aztán mikor 6 hetes volt a fiam bejelentette, hogy nem jön többet. Aztán jött egyszer csak és mondta, hogy minden hónapban kell neki. Szóval beszél össze-vissza. Mindig tisztaság van, rend viszont nem mindig főleg reggel így van mikor egy kisebb kupiba érkezik, de mivel nem szól nem is várhat mást tőlem.

Nekünk is volt olyan, hogy pont együtt voltunk a férjemmel, mert a gyerek aludt, kopogtak, gondolom a védőnő volt, de nem nyitottuk ki, van mikor nem tudjuk.

2011. aug. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
Nálunk meg van beszélve, hogy minden pénteken délelőtt jön. Hogy hánykor, azt nem beszéljük meg. Megbeszélés nélkül még nem jött.
2011. aug. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:

Hozzám a múlt héten állított be, kb. 3 hónapja nem látta a fiamat, pedig csak 4,5 hónapos. Éppen a takarítás kellős közepén voltam, a porszívó elől, a felmosóvíz szintén, szőnyeg felszedve... Hát, pont leszartam, hogy mit gondol. Amiatt voltam kicsit mérges, mert így nem tudtam befejezni a porszívózást, mert mire elment, éhes lett a gyerek, utána meg rögtön elaludt. Így csúszott minden.

Hozzánk nem nagyon jön, annyi a környéken a kisbaba, de nem is hiányzik, mert a gyerekorvos rendszeresen látja.

2011. aug. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
Igen, nálunk is volt, hogy tök hirtelen bevágódott délelőtt és ott aludtam a 1,5 hónaposommal a franciaágyon. Arra ébredtem, hogy a szobaajtóba /addig két másik ajtón kell átjönnie!/ áll, és "Halihó"-zik:). Hát én mondjuk csípem a kis fejét, de ez azért majdnem túlzás volt..
2011. aug. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

Nálunk is mindig bejelentés nélkül jön. Nem veszélyesen zavar, csak ha pont mondjuk etetés közben jön...akkor elég zavaró tud lenni, de túlélhető. Végülis érthető miért jön bejelentés nélkül, ahogy fent írták, így látja a tényleges történést, nem készül rá az ember.

Az engem már jobban zavar, amikor rokon, pl. anyósom játssza el ugyanezt, vagy apósom, hogy ígéri magát 11-re és beállít 10-kor, amikor az ember etetés felénél van...aztán kapkodhat, meg nyúlhat több felé egyszerre.

2011. aug. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!