Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vajon hányadik babáig toleráns...

Vajon hányadik babáig toleráns a munkahely? Úgy értem, ha vki egymás után otthon van velük, a mh állományba tartja, ő meg évek óta sehol?

Figyelt kérdés

Szerintetek egy idő után besokallnak, és azt mondják "lépj ki, vagy gyere vissza dolgozni"?

Multicég alkalmazotjáról van szó


2011. aug. 5. 14:48
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Én 7 éves munkaviszonyból mentem el szülni, de most már 5 éve itthon vagyok, mert egymás után jöttek a gyerekek. Közvetlen főnökeim ez idő alatt cserélődtek, mindig csak a személyzeti osztályon informálódok, amikor viszem a szülések előtt - után a papirokat. Nyoma sincs annak, hogy baj lenne, hogy itthon vasgyok, de attól félek, majd egyszer, ha a visszamenetelre kerül a sor, akkor derül ki, hogy nem kellek (mondjuk félnek a gyerekek miatt felmerülhető problémáktól, stb)
2011. aug. 9. 08:57
 12/12 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha kiakartak volna rúgni, már megtették volna. 5 év... amikor egy munkáltató megtudja, hogy az alkalmazottja gyermeket vár, tudja, hogyha eljön az idő, hogy vissza álljon munkába, akkor a gyermek még mindig kicsi és történhet vele bármi (ne adja Isten, ne érts félre!), megbetegszik stb..., és senki nem tud rá vigyázni, csak te, akkor bizony, szabadságot kell kivenned, mert a gyerek vállalás ezzel jár. szerintem, nincs mitől tartanod!
2011. aug. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!