Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos kortól használtat...

Hány hónapos kortól használtatok ülést az autóban? Melyiket ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Nem baj, ha drágább, biztonságosat és kényelmeset keresünk. Még nem ül, de már kinőtte a hordozót, és úgy már biztonságos.
2011. aug. 5. 18:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekünk Remi volt, 0-18-as. Dönthető volt 3 fokozatban.
2011. aug. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

1 éves korától. 8 hónaposan ült fel, de csak 1 évesen lett 9 kg. akkor kapott egy BeSafe Izi Comfort x3 (9-18 kg) ülést. 50-60 ezer Ft között van az ára.

A hordozót ő is kinőtte elég hamar, de olyan sokat nem jártunk kocsival, hogy annyira fontos lett volna a gyerekülés.

Ezt szereti ő is, kényelmes és biztonságos!

2011. aug. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mi 8 hósan kezdtük, mert kinőtte (hosszra) a hordozót és nagyon uncsizott benne..

Nekünk ilyen van, nagyon szeretjük és az ára is elfogadható volt..

[link]


viszont, most nézem, hogy a 9-36 kg-ig, ami megint csak jó, akcióban van

[link]

2011. aug. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Mivel még nem ül a babád, akkor a 0-18-as a legjobb, mert azt belehet menetiránynak háttal kötni, és az a legbiztonságosabb egy ülni nem tudó babának. Ha már ül, akkor be lehet kötni menetiránynak megegyezően.

Sajnos típust nem tudok mondani, mert mi nem használtunk ilyenfajta ülést.

2011. aug. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Mi most ilyet fogunk venni: [link] Ez 0-18 kg-ig van, remélem jó lesz, 6 hósak vagyunk, még nem ül és nem ültetem, de ez az ülés állítható olyanra kb., mint a hordozó, csak kényelmesebb ezerszer. Nagyon ritka, hogy valaki ilyet vesz szerintem, mert megvárják amíg ül a baba. De nálunk tényleg kinőtte már a hordozót, nagyon kényelmetlen neki, legközelebb nem azt a fajta hordozó típust vesszük az tuti biztos...

2011. aug. 7. 20:14
 6/11 anonim ***** válasza:
Mi Espiro Optima ülést vettünk, 0-25 kg-ig használható. Nagyon kényelmes :) 10 kg-ig fordítva bekötve használtuk, azóta rendes autósülésként.
2011. aug. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az Espiro-s vagyok. Amit kinéztetek, mi is néztük, beleültettük a babát, sírt. Valahogy nem volt jó Neki.

Utána beleültettük az Espiro Optimába, addig ott ült az üzlet közepén, amíg ki nem fizettük... :)

Ő választott :)

2011. aug. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekünk Concord Ultimax-unk van mindkét autóban, kb. 10 hónapos korában vettük, de egy éves koráig sokszor használtuk még a hordozót is, mert kényelmesebb volt vásárolni, ha esetleg elaludt útközben (azt csak kiemeltük és kész). Kényelmes ülés, most 14 hós, még menetiránynak háttal használjuk másfél éves koráig.
2011. aug. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy 4 éves koráig biztos nem lesz jó az Ultimax, mi 2-3 évre becsüljük a váltást, ki fogja nőni uis.
2011. aug. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekünk concord x-line-unk van.mi nagyon meg vagyunk elégedve vele meg persze a fiunk is:).De hálistennek én megusztam 20ezerből,mert használtan vettük,de abszolút semmi baja nem volt,teljesen megkímélt állapotú.6 hósan kezdtük használni.
2011. aug. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!