Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A két hónapos kisfiam kizáróla...

A két hónapos kisfiam kizárólag a jobb oldalán alszik és a feje már belapult. Fog ez még változni?

Figyelt kérdés
Teljesen lehetetlen a másik oldalára fordítani a fejét. Mindig visszafordul, már mindent kipróbáltam. Hogy fog így kinézni?
2009. ápr. 10. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekünk az vált be, hogy a másik oldalra feküdtem át, már második éjszaka felém fordult. Neki szépen kigömbölyödött, és pont 2 hónapos volt Ő is. Igaz azóta nem alszik a kiságyban, de inkább alszom vele, mint hogy később problémája legyen.
2009. ápr. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát ez az! Nem fordul felém így sem! Befelé fordul a fal felé!
2009. ápr. 10. 20:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is sikeresen elfeküdte a fejecskéjét 2 hónapos korára. De még a fülét is szegényke. 1 hónapja altatom a másik oldalán, de ő is mindig átfordítja a fejét. Én is átfeküdtem a másik oldalra, és párnát teszek a feje mellé, hogy még véletlenül se fordítsa el a fejét.
2009. ápr. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Próbáltál pl. zenélős játékot a másik irányba tenni? Egyébként az én fiam is csak egyik oldalra fordította a fejét, aztán 3 hónapos korában változott meg annak következtében, hogy csakis a másik oldalról szoptattam és áttettük a játékokat a másik irányba. Idő kell neki, míg megszokja. Próbáld a másik oldalról etetni. Fordítsd arra a fejét, előbb-utóbb megszokja.
2009. ápr. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Azért a párnával vigyázzatok éjszaka. Én azzal csak napközben támasztottam ki, amikor tudtam rá figyelni.
2009. ápr. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
amúgy fordítja a fejét rendesen mindkét irányban? mondjuk ha nem alvásról, hanem játékról van szó, vagy mondjuk ölben van és nézelődik? azért kérdezem, mert nálunk is így indult, hogy sosem fordította másik oldalra fejét. hiába támasztottam, addig mocorgott, mig el nem tudta fordítani. az lett gyanús, hogy mikor ölben tartottam, akkor is csak egyik irányba nézett. nem tudtam semmivel rávenni, hogy elforduljon. így ajánlotta a doki, hogy nézessük meg szakemberrel, mert hason fekve sem emelte meg a fejét, és úgy is csak egyik irányba tette le a fejét. Dévény tornára utalt be minket az orvos, ahol mondták, hogy nyaki izomletapadása van. már a 3. alkalom után szépen javult, fordította a fejét. azóta is járunk, segíti a fordulásban, kúszásban, mászásban. egy csomó izma van, ami egy kicsit kötöttebb, ezeket szépen kimozdította a tornász. ha gondolod, nyugodtan írj privátban, és mesélek a mi esetünkről! nem megijeszteni akartalak ezzel, egyáltalán nem biztos, hogy ilyen gondotok van, csak nekem egyből ez jutott eszembe, mikor olvastam a kérdésedet!
2009. ápr. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2009. ápr. 11. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!